Większe bonusy w promocji Happy Hours w T-Mobile i Heyah

Większe bonusy w promocji Happy Hours w T-Mobile i Heyah

Większe bonusy w promocji Happy Hours w T-Mobile i Heyah
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.04.2013 13:37, aktualizacja: 11.04.2013 14:20

Rusza kolejna edycja promocji Happy Hours dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah. Do końca maja klienci obu sieci będą mogli skorzystać z bonusów, w tym z dodatkowych pakietów złotówek, minut, SMS-ów i MMS-ów. Dodatkowo, zdobyty w ramach promocji bonus zostanie podwojony po doładowaniu konta.

Każdy użytkownik, który poprawnie odgadnie hasła lub kody z zagadek, publikowanych na profilach T-Mobile i Heyah na Facebooku, otrzyma specjalny bonus. Może być to dodatkowy pakiet złotówek, minut lub SMS-ów wymiennych na MMS-y. W ramach zabawy, poprawne rozwiązania bonusowych zadań przesyłać należy SMS-em pod bezpłatny numer 8061. w T-Mobile lub 80816 w przypadku sieci Heyah. W czasie trwania promocji użytkownicy mogą wielokrotnie korzystać z szansy na pozyskanie bezpłatnych bonusów.

Dodatkowo, jeżeli użytkownik w terminie 3 dni od dnia publikacji kodu, na podstawie którego uprzednio otrzymał bonus, doładuje swoje konto za 1. zł lub więcej, otrzyma podwojenie bonusu. Doładowania dokonać należy za pośrednictwem serwisu www.doladuj.heyah.pl lub www.doladowania.t-mobile.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)