Wiedźmin - serial Netflix - kiedy premiera? Wyciekła data premiery

Wiedźmin - serial Netflix - kiedy premiera? Wyciekła data premiery
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.05.2019 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy będziemy mogli obejrzeć serial Wiedźmin od Netflix? Wyciekła data premiery pierwszego sezonu. Źródłem informacji jest blog Recapped, który wielokrotnie podawał informacje na temat serialu, które okazywały się prawdziwe.

Serial Wiedźmin - kiedy premiera

Na blogu Recapped pojawiła się informacja o tym, że premiera serialu Wiedźmin od Netfliksa planowana jest na 20 grudnia 2019 roku. Według źródła już w styczniu 2020 roku mają się również rozpocząć prace nad drugim sezonem serialu. Informacja jak do tej pory nie została oficjalnie potrwierdzona przez Netflix, jednak do tej pory wiele przecieków, które można było znaleźć na blogu Recapped okazywały się prawdą. To właśnie na tym blogu po raz pierwszy pojawiły się informacje o obsadzie serialu, w tym obsadzenia Anyi Chalotry w roli Yennefer oraz Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii.

Wiedźmin serial Netfliksa - co wiemy?

Pisaliśmy o tym, że zostały już zakończone prace nad zdjęciami do serialu. Niedawno Ted Sarandos, szef Netfliksa potwierdził, że serial Wiedźmin będzie dostępny na platformie Netflix w czwartym kwartale tego roku. Potwierdzono również, że powstanie najprawdopodobniej więcej niż jeden sezon serialu. W świetle potwierdzonych już informacji, plotki z Recapped wydają się być prawdopodobne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)