Trwa ładowanie...
ycipk-49ir1z

Wiedźmin od Netfliksa. Tak Geralt mówi po polsku. Posłuchaj Michała Żebrowskiego w roli wiedźmina

Po raz pierwszy możemy usłyszeć, jak brzmi polska wersja serialu "Wiedźmin" od Netfliksa. Głosu bohaterom użyczyli: Michał Żebrowski (Geralt) i Justyna Kowalska (Yennefer).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiedźmin - serial Netflix: tak brzmi polska wersja serialu
Wiedźmin - serial Netflix: tak brzmi polska wersja serialu (Materiały prasowe)
ycipk-49ir1z

Netflix zrobił prezent na Mikołajki. A przy okazji uprzykrzył życie konkurencji - w końcu dziś premiera trzeciego sezonu "Watahy" od HBO, a tymczasem Netflix pokazuje, jak brzmi polska wersja serialu "Wiedźmin".

Na zwiastunie mamy krótkie porównanie - wersji oryginalnej, dubbingu (z Michałem Żebrowskim w roli Geralta) oraz lektora. Każdy będzie mógł oglądać tak, jak chce.

ycipk-49ir1z

Zobacz też: Abonament RTV do likwidacji? Rząd nie ma takich planów, ale są też dobre informacje

Niedawno Netflix ujawnił również, jak nazywać będą się wszystkie odcinki pierwszego sezonu. Niektórzy już je widzieli i są pod dużym wrażeniem. Widzowie chwalą serial za sceny walki, które zawstydzają te z "Gry o tron", a także za świetną obsadę.

Premiera pierwszego sezonu na Netfliksie już 20 grudnia 2019 roku. Już teraz wiadomo, że na ośmiu odcinkach, których tytuły właśnie poznaliśmy, się nie skończy. Netflix potwierdził drugi sezon serialu. Prace rozpoczną się w Londynie na początku 2020 roku, a premiera kolejnego sezonu planowana jest na 2021 rok.

ycipk-49ir1z

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-49ir1z

ycipk-49ir1z
ycipk-49ir1z