Więcej, szybciej, łatwiej – nowości w mobi.wp.pl

Więcej, szybciej, łatwiej – nowości w mobi.wp.pl

Więcej, szybciej, łatwiej – nowości w mobi.wp.pl
08.08.2007 10:26, aktualizacja: 08.08.2007 10:40

Kolejne serwisy Wirtualnej Polski: Tech, Moto, Orange Ekstraklasa i Erotyka dostępne są od dzisiaj przez telefon komórkowy. Dodatkowo system nawigacji w mobi.wp.pl przebudowano tak, by najważniejsze i najczęściej szukane informacje dostępne były „jednym kliknięciem”.

Użytkownicy telefonów komórkowych, korzystający z serwisu Mobi Wirtualnej Polski (mobi.wp.pl), mogą od dziś sprawdzać wiadomości w kilku nowych kategoriach. Tech to artykuły z dziedziny nowych technologii, Moto – bieżące informacje z rynku motoryzacyjnego, Orange Ekstraklasa – newsy, tabele i terminarz piłkarskiej ekstraklasy.
W serwisie mobi.wp.pl udostępniono także kategorię Felietony, z materiałami autorstwa Tomasza Jastruna, Lecha Wałęsy, Igora Zalewskiego, Tomasza Lisa, prof. Andrzeja Rycharda. W zakładce Erotyka znaleźć natomiast można wybrane artykuły z serwisu erotyka.wp.pl.

„Staramy się dostosować nasz serwis do oczekiwań użytkowników. Na bieżąco sprawdzamy, jakich informacji szukają najczęściej i jakich najbardziej potrzebują. Naszym celem jest dostarczanie im najważniejszych wiadomości w każdym miejscu i o każdej porze. – podkreśla Paweł Janecki z Wirtualnej Polski, koordynator projektu mobi.wp.pl – _ Systematycznie rozwijamy serwis mobi.wp.pl. Na początku miesiąca do naszej oferty włączyliśmy pogodę dla żeglarzy i pogodę dla świata, dziś kontent dostępny przez telefon komórkowy wzbogacamy o witryny Tech, Moto, Orange Ekstraklasa, Felietony i Erotyka. Zmieniliśmy też wygląd serwisu i znacznie uprościliśmy jego nawigację. Na głównej stronie mobi.wp.pl pojawiły się ikonki Pogody, Kina, Programu TV, treści szukanych przez użytkowników najczęściej. Dostępne przez telefon artykuły ujęliśmy w przejrzyste działy: Info, Biznes, Fun. Teraz znacznie łatwiej, jednym kliknięciem, dotrzeć można do interesujących informacji.” _

Wchodząc do zakładki Info użytkownik ma przed sobą typową sekcję newsów, z klarownym podziałem na Wiadomości z kraju i ze świata, Sport, Orange Ekstraklasę, Moto, Felietony. Fun to najnowsze informacje z takich serwisów Wirtualnej Polski, jak Tech, Film, Muzyka, Kobieta, Facet, Erotyka. Wciąż rozwijanym działem jest Biznes, prezentujący wiadomości gospodarcze. Użytkownicy mają do dyspozycji także sekcję Gadżety, w ramach której mogą pobierać na swój telefon gry, zdjęcia, pliki wideo i animacje.

Przeglądanie stron mobi.wp.pl jest darmowe, WP nie pobiera za to żadnych opłat. Jedyny koszt, jaki ponoszą użytkownicy, to opłaty operatorów komórkowych za przesyłane kilobajty (połączenie się z siecią za pośrednictwem telefonu). Opłaty pobierane są także za usługi komercyjne np. ściąganie tapet, dzwonków itp. –. ale tylko wtedy, gdy użytkownik korzysta z tego typu usług.

Lista serwisów Wirtualnej Polski dostępna przez telefon komórkowy i inne urządzenia mobilne:

 1. Wiadomości – najnowsze informacje z kraju i ze świata;
 2. Sport – nowości z polskich i światowych aren;
 3. Orange Ekstraklasa – bieżące informacje, tabele zespołów, terminarze, wyniki;
 4. Moto – newsy rynku motoryzacyjnego,
 5. Felietony – felietony współpracujących z Wirtualną Polską: Tomasza Jastruna, Lecha Wałęsy, Igora Zalewskiego, prof. Andrzeja Rycharda, Tomasza Lisa;
 6. Biznes – informacje finansowe, gospodarcze;
 7. Program TV – 70 polskojęzycznych programów telewizyjnych i 167 stacji zagranicznych;
 8. Kina – repertuar kin ze 104 miast w Polsce, na 7 dni;
 9. Pogoda – dla 245 miejscowości w Polsce, dla wszystkich państw świata, dla żeglarzy;
 10. Słowniki – kilkanaście słowników „w kieszeni”;
 11. Film – najnowsze wiadomości o ulubionych aktorach, aktorkach i filmach;
 12. Muzyka – nowości z muzycznego światka;
 13. Tech – wszystko o najnowszych technologiach, komputerach, urządzeniach przenośnych, Internecie;
 14. Erotyka – artykuły dozwolone od lat 18, erotyczne gadżety: wideo, tapety, itp.;
 15. Kobieta – artykuły z najpopularniejszego w polskim Internecie serwisu dla kobiet;
 16. Facet – najciekawsze artykuły przede wszystkim dla mężczyzn;
 17. Horoskop – tygodniowy, miesięczny, roczny;
 18. Bloog – blogi użytkowników serwisu bloog.wp.pl;
 19. Poczta – poczta WP zawsze pod ręką, możliwość odbierania i wysyłania listów.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)