Więcej dokładniejszych map Europy wschodniej

Więcej dokładniejszych map Europy wschodniej

Więcej dokładniejszych map Europy wschodniej
Źródło zdjęć: © iGo
27.09.2007 11:21

Wszystkich tych, którzy planują zwiedzić Europę powinna ucieszyć
wiadomośc, iż od niedawna system nawigacji IGO 2006Plus na urządzenia
Pocket PC oferuje mapy 42 państw Europy

IGO 2006Plus - więcej map oraz dokladniejsze pokrycie krajów środkowo-wschodniej Europy.

Wszystkich tych, którzy planują zwiedzić Europę powinna ucieszyć wiadomośc, iż od niedawna system nawigacji IGO 2006Plus na urządzenia Pocket PC oferuje mapy 42 państw Europy. Cena produktu pozostala bez zmian - 699zl brutto (karta SD 1GB).

Ważną zmianą jest również dokladność map. Duża część map Europy Środkowo-Wschodniej jest obecnie dostępna w oparciu o mapy NavNGo przygotowane we wspólpracy z lokalnymi dostawcami map. Są one dużo bardziej dokladniejsze od standardowych map TeleAtlas, z których korzystają inni producenci oprogramowania.

Właśnie w oparciu o wspólpracę z polską firmą EMAPA powstala wersja IGO Poland, która dostępna jest na karcie microSD. Różnica między tą wersją a wersją TeleAtlas jest około 20%. NavNGo oferuje prawie 70% pokrycia kraju, kiedy TeleAtlas jedynie 50%. IGO Poland można kupic już w cenie 299zl brutto. W tej cenie otrzymujemy darmowe aktualizacje map oraz softwaru. Użytkownicy, którzy chcieliby w przyszlości dokonać aktualizacji do wersji FULL Europe będą mogli to zrobić placąc jedynie różnicę w cenie między dwoma produktami czyli ok. 400zl brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)