Wibrujące słuchawki zwiększające realizm muzyki

Wibrujące słuchawki zwiększające realizm muzyki

Wibrujące słuchawki zwiększające realizm muzyki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.01.2014 14:13, aktualizacja: 29.01.2014 15:06

Mad Catz wprowadził na polski rynek zestaw słuchawkowy o nazwie F.R.E.Q. 4D. Słuchawki bazują na technologii ViviTouch stworzonej przez laboratorium Bayer Material Science. ViviTouch wykorzystuje wbudowane w słuchawki elektroaktywne polimery, które pod wpływem napięcia zmieniają objętość. Wywołane w ten sposób mikro ruchy odczuwane są przez skórę użytkownika jako dodatkowy bodziec, który zwiększa realizm i potęguje działanie zmysłów w odbiorze muzyki.

F.R.E.Q. 4. posiadają dwa 50 mm przetworniki umieszczone w przestronnych nausznikach. Słuchawki wyposażone są także w odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów. Zainstalowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów przez telefon bez konieczności użycia rąk. Zestaw kompatybilny jest z urządzeniami: Apple iPhone, BlackBerry, Nokia, Windows Phone 8 oraz HTC. Słuchawki można także używać z komputerem, zmieniając wtyczkę z MiniJack na USB.

Rozmieszczone na obudowie kontrolery umożliwiają prostą regulację parametrów pracy bez konieczności zdejmowania słuchawek. Możliwe jest aktywowanie dźwięków 4D, wyciszenie mikrofonu, zmiana głośności i regulacja ustawień korektora.

Cena: 570 zł.

Dane techniczne:

- Typ słuchawek: nauszne
- System audio: stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek: 20,00 - 20 000,00 Hz
- Wbudowany mikrofon
- Impedancja: 32 Ohm
- Typ kabla: oplot tekstylny
- Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
- Długość przewodu: 20. cm

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)