Wiadomości z Igrzysk Olimpijskich w GG

Wiadomości z Igrzysk Olimpijskich w GG

Wiadomości z Igrzysk Olimpijskich w GG
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.07.2012 09:58, aktualizacja: 24.07.2012 12:05

Rusza informacyjna aplikacja olimpijska dla sympatyków sportu, dostępna w komunikatorze GG. Dzięki aplikacji użytkownicy otrzymają dostęp dowiadomości z Londynu, klasyfikacji medalowych, relacje „live” z najważniejszych wydarzeń, galerii zdjęć, a także komentarzy sportowców i ekspertów.

Aplikacja ma być źródłem aktualnych informacji o zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Wszyscy interesujący się zmaganiami sportowymi będą mogli otrzymywać na swoje GG relacje z najciekawszych wydarzeń, podsumowania, wywiady z doświadczonymi sportowcami i ekspertami poszczególnych dyscyplin olimpijskich, w tym linki do artykułów w sportowej sekcji Gadu-Gadu.pl.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w wersji komputerowej, przeglądarkowej i mobilnej nowego GG. Po pobraniu aplikacji, ikona z charakterystycznym zniczem olimpijskim pojawi się na rozwijanym pasku aplikacji w komunikatorze GG, a powiadomienia o ważnych zwrotach w sportowej rywalizacji światowej trafiać będą bezpośrednio na nr GG użytkownika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)