Whirlpool AWOE 9142 - energooszczędna pralka, która zadba o kolory

Whirlpool AWOE 9142 - energooszczędna pralka, która zadba o kolory

Whirlpool AWOE 9142 - energooszczędna pralka, która zadba o kolory
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.12.2012 14:48

Whirlpool przedstawia AWOE 9142 - nową pralkę z technologia 6-ty Zmysł Kolory z linii Carisma. Dzięki zastosowanym technologiom, zachowywać ma dobrą jakość tkanin i żywe kolory.

Whirlpool AWOE 914. korzysta z systemu Spray Rinse. Ma ona dbać o lepsze rozprowadzanie wody w bębnie sprawiając, że proces płukania jest bardziej efektywny. Producent zapewnia, że rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić nawet do 20% wody. Z kolei funkcja Cycle End pozwoli na zaprogramowanie pralki w taki sposób, aby cały cykl prania zakończył się w ustalonym czasie. Wystarczy, że poda się informację za ile godzin pranie ma być gotowe, a o resztę zadba pralka.

Eco Monitor to kolejna nowość. Na podstawie wprowadzonych parametrów (program, temperatura, opcja prania) Eco Monitor na bieżąco informuje o poziomie zużycia energii. Natomiast technologia Whirlpool Wave Motion polega na wykorzystaniu systemu asymetrycznych ruchów bębna, które powodują dokładne rozprowadzenie włókien tkaniny, a przez to łatwiejsze wchłonięcie środka piorącego.

Pralki z technologią 6-ty Zmysł Kolory mają zapewniać długotrwałą ochronę kolorów oraz włókien tkaniny, oraz utrzymywać stałą wydajność prania, nawet w ultra-niskich temperaturach. Odpowiada za to połączenie technologii 6-ty Zmysł Kolory, Wave Motion oraz specjalnej opcji Kolorowe 15°. Producent zapewnia, że technologia 6-ty Zmysł Kolory wraz z opcją Kolorowe 15. ma oferować taką samą skuteczność prania w temperaturze 15°C, jaka zwykle osiągana jest przy 40°C.

Whirlpool AWOE 9142:
- Green Generation
- Technologia 6-ty Zmysł Kolory
- Kolorowe 15°
- Technologia Wave Motion
- Klasa efektywności energetycznej A+++
- 1. programów

Cena - 1899 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)