WhereIsIt? 2010 Build 614 - wygodne katalogowanie danych

WhereIsIt? 2010 Build 614 - wygodne katalogowanie danych
Źródło zdjęć: © IDG.pl

21.06.2010 16:30, aktual.: 21.06.2010 16:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Duże rozmiary nośników danych powodują, że bardzo trudno znaleźć na nich konkretny plik. Za pomocą WhereIsIt stworzysz łatwy do przeszukiwania katalog zawierający wszystkie twoje nośniki i zapisane na nich dane.

Cena: * 40 dol.
*
Informacje:
www.whereisit-soft.com

WhereIsIt? to narzędzie do wyszukiwania, katalogowania i zarządzania danymi zapisanymi na różnych nośnikach. Obsługuje twarde i zewnętrzne dyski, napędy sieciowe, płyty CD i DVD, płyty audio a nawet stare dyskietki. Jego głównym zadaniem jest błyskawiczne dostarczenie użytkownikowi informacji o miejscu zapisania poszukiwanego pliku. Wszystkie dane zapisane są w lokalnej bazie i można je przeglądać nawet, gdy zawierający je nośnik nie jest fizycznie dostępny. Wyświetlane jest między innymi drzewo plików i katalogów oraz szczegółowe informacje o każdym obiekcie.

Obraz
© WhereIsIt? 201. Build 614 (fot. IDG.pl)

Bazę danych można przeszukiwać, dodawać do niej opisy, opatrywać pliki flagami i dzielić je na kategorie. Wbudowana obsługa różnych formatów kompresji ułatwia tworzenie spisu zwartości archiwów. Rozbudowany generator pozwala tworzyć obszerne raporty. WhereIsIt? sam rozpoznaje rodzaj podłączonego nośnika, może też kontrolować kilka katalogów jednocześnie. Interfejs aplikacji dostępny jest w formie wstążki.

Programu oferowany jest w kilku różnych językach ale brakuje wśród nich polskiego. Wersja testowa działa 1. dni i ma ograniczenia funkcjonalne, między innymi w wielkości obsługiwanych nośników, liczby katalogów czy narzędziach do raportowania.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)