Wesołych Świąt! Wigilia i Boże Narodzenie z Google

Wesołych Świąt! Wigilia i Boże Narodzenie z Google

Wesołych Świąt! Wigilia i Boże Narodzenie z Google
Źródło zdjęć: © google.pl
23.12.2016 13:57

Życzenia Wesołych Świąt składają nam dziś animowane literki ze słowa Google. Dzięki ruchomej grafice Google Doodle przypomina nam o Wigilii i świętach Bożego Narodzenia.

Już dziś na jeden dzień przed Wigilia świąt Bożego Narodzenia, graficy z Google’a przygotowali dla większości krajów świata, w tym i Polski, specjalną animację przypominająca nie tylko o samych świętach ale również o tradycji kolędowania.

Z kolei jutro w Wigilię, czyli 24 grudnia, kiedy wieczorem wszyscy zasiądziemy do wieczornej uczty, pojawi się kolejna animacja przypominająca o Bożym Narodzeniu, które z kolei obchodzimy 25 grudnia.

Boże Narodzenie to święto obchodzone w kościele katolickim w celu upamiętnienia narodzin syna Bożego, Jezusa Chrystusa. Tradycyjnie w Polsce święta rozpoczyna kolacja Wigilijna, do której zasiadamy wieczorem 24 grudnia.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Tech.wp.pl

W Polsce, tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia bliscy z rodziny i pracy, znajomi i przyjaciele, a nawet obce osoby składają sobie na wzajem życzenia. Korzystając z okazji do życzeń dołącza się zespół serwisu Tech.wp.pl i życzy wszystkim swoim czytelnikom Wesołych Świąt!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)