Webstarfestival - konkurs na najlepsze strony i kreacje internetowe

Webstarfestival - konkurs na najlepsze strony i kreacje internetowe

Webstarfestival - konkurs na najlepsze strony i kreacje internetowe
01.10.2008 16:19, aktualizacja: 01.10.2008 16:40

Trwa zgłaszanie stron do Webstarfestival. To jedyny w polskim Internecie konkurs na najlepsze strony i kreacje internetowe.

W 4. edycji konkursu, strony można zgłaszać w 28 kategoriach. Zgłoszone witryny zostaną poddane preselekcji przez Akademię, która oceni je pod kątem zawartości, funkcjonalności, designu, nawigacji, innowacyjności i prezencji wizerunkowej. Następnie strony, które przejdą selekcję zostaną poddane głosowaniu sms-ym Internautów, którzy wybiorą najlepsze strony w poszczególnych kategoriach. Zwycięzcy otrzymają Webstary Internautów.

W konkursie przyznawane są również Webstary Akademii, dla stron, które zdobędą najwięcej głosów w głosowaniu Akademii, jury, złożonego z laureatów minionych edycji. Jak co roku, wybrany zostanie również Człowiek Roku Polskiego Internetu.

Dodatkowo od 200. roku, Akademia Internetu przyznaje nagrody Webstar Creative, za najlepsze kampanie reklamowe i rozwiązania kreatywne w sieci. Nad przebiegiem głosowania Akademii czuwa Firma Doradcza KPMG.

Wirtualna Polska objęła patronat nad tym wydarzeniem. Zachęcamy wszystkich do zgłaszania swoich stron i kreacji porzez stronę www.webstarfestival.pl

Terminarz:

Zgłaszanie stron do konkursu: do 31 października 2008
Preselekcja Akademii: 5 listopada – 12 listopada
Głosowanie Internautów (Webstary internautów): 14 listopada - 7 grudnia 2008
Głosowanie Akademii (Webstary Akademii i Webstar Creative): 14 – 20 listopada 2008
Wybór GRAND WEBSTARÓW: 21 – 28 listopada 2008
Ogłoszenie wyników: 9 grudnia 2008

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)