WebSite-Watcher 2010 - wyszukiwania zmian na stronach WWW

WebSite-Watcher 2010 - wyszukiwania zmian na stronach WWW
Źródło zdjęć: © IDG.pl

13.06.2010 12:00, aktual.: 14.06.2010 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monitorowanie pojawiających się na różnych stronach zmian to żmudne zadanie. Jeżeli liczba witryn rośnie, skuteczne wykonywanie tego zadania staję się niemożliwe, chyba że za pomocą WebSite-Watcher 2010.

Cena: * 30 dol.
*
Informacje:
www.aignes.com/index.htm

WebSite-Watcher 201. to program do automatycznego monitorowania witryn, kontroli pojawiających się na nich zmian i wyszukiwania modyfikacji. Obsługuje witryny stworzone w różnych technologiach na przykład html, asp czy php. Radzi sobie także ze sprawdzaniem serwisów wymagających logowania i zabezpieczonych hasłem. Monitoruje fora internetowe, kanały RSS (również te chronione hasłem) i grupy internetowe. Za jego pomocą zweryfikujesz wersję plików udostępnianych do pobrania - mechanizm ten zabezpiecza przed niepotrzebnym ściąganiem dużych porcji danych. Funkcje wykorzystywane przez program stworzone zostały w ten sposób, ze można je również wykorzystać do badania lokalnych dysków komputera, zmian w plikach i katalogach.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Aby zminimalizować ryzyko fałszywych sygnałów odpowiednie filtry zabezpieczają na przykład przed sprawdzaniem banerów reklamowych. Wszystkie wyszukane zmiany zostają od razu podświetlone, dzięki czemu użytkownik nie traci czasu na ich odnajdywanie. Dodatkowo program można skonfigurować tak, by informował o pojawieniu się na witrynie konkretnych słów lub fraz. Przydaje się to szczególnie do monitorowania grup dyskusyjnych.

Aplikacja potrafi podążać za linkami znalezionym na sprawdzanej stronie. Poziom poszukiwań jest definiowalny. Daje to możliwość kontroli całych serwisów. Wszystkie operacje przeprowadza się automatycznie bądź ręcznie. Zmiany w monitorowanych witrynach mogą być również archiwizowane.

Wersja testowa WebSite Watcher 201. działa 30 dni. Program ma polską wersję językową ale tłumaczenie jest niekompletne i zawiera błędy.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)