Weather Watcher Live 6.1.23 - komputerowa stacja meteo

Weather Watcher Live 6.1.23 - komputerowa stacja meteo

Weather Watcher Live 6.1.23 - komputerowa stacja meteo
Źródło zdjęć: © IDG.pl
25.01.2010 16:00, aktualizacja: 26.01.2010 13:38

Masz już dość mrozów? Zastanawiasz się kiedy będziesz mógł założyć cieńszą kurtkę? Takie pytania zadaje sobie codziennie wiele osób. Zamiast sie zastanawiać lepiej skorzystać z programu Weather Watcher.

Weather Watcher to komputerowa stacja pogody. Program podaje aktualne i prognozowane na kolejne dni warunki meteorologiczne panujące na danym terenie. Prognoza obejmuje cały tydzień. Opisy oprócz podstawowych danych na temat minimalnej i maksymalnej temperatury oraz ciśnienia, informują użytkownika o prawdopodobieństwie wystąpienia opadów oraz ich natężeniu, podają kierunek i siłę wiatru, wilgotność powietrza a także odczuwalną temperaturę. Aplikacja obsługuje jednostki metryczne i amerykańskie.

Obraz
© Weather Watcher (fot. IDG.pl)

Aby nie polegać na danych publikowanych przez oddalone od prognozowanego miejsca stacje meteorologiczne można w programie zdefiniować własne. Weather Watcher może też wyświetlić zamiast tapety na pulpicie Windows mapę pogodową i aktualizować ją w zdefiniowanych odstępach czasu. Nie będziesz już musiał uruchamiać aplikacji by dowiedzieć się, jaka panuje w okolicy temperatura, czy jaka jest siła wiatru. Weather Watcher współpracuje ściśle z internetowym serwisem Weather Bug.

Wygląd programu można zmieniać za pomocą skórek. Aplikacji brakuje jednak polskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 3. dni, pełna kosztuje 10 dolarów.
Informacje: www.singerscreations.com

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)