Warszawa stolicą nowych technologii - Mobility Reseller Days 2015

Warszawa stolicą nowych technologii - Mobility Reseller Days 2015
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.10.2015 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Warszawa po raz drugi stanie się stolicą nowych technologii. 7 i 8 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się międzynarodowe spotkanie branży jak i miłośników nowych technologii - Mobility Reseller Days 2015. Swoje produkty i usługi zaprezentują firmy z branży IT i Telko z Europy Centralnej i Wschodniej, a także z Chin. W trakcie wydarzenia odbędzie się także cykl merytorycznych wykładów, w tym debata o odwróconym podatku VAT oraz oficjalna prezentacja najnowszych iPhone'ów 6s i 6s Plus.

7 października organizatorzy zaplanowali szereg interesujących prelekcji, między innymi na temat niuansów nowoczesnego modelu dystrybucji urządzeń mobilnych, współczesnych narzędzi marketingu, rewolucji w zarządzaniu kontaktami, specyfice rynków wschodnich oraz budzącej spore kontrowersje ustawy o odwróconym podatku VAT na elektronikę. Uczestnicy panelu wykładów będą mogli poznać omawiane zagadnienia z wielu różnych punktów widzenia, gdyż prelegentami są zarówno specjaliści i managerowie zarządzający produktami i rozwiązaniami, ale także prawnicy, dziennikarze i osoby związane z instytucjami państwowymi. Głos zabiorą między innymi dr. inż. Wacław Iszkowski, prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Stefan Majerowski, ekspert BCC ds. wyłudzeń podatku VAT oraz Sławomir Harazin, wiceprezes zarządu Action S.A.

Agenda drugiego dnia MRD została ukształtowana pod kątem produktów i konkretnych rozwiązań. Wykłady prowadzone będą przez przedstawicieli wystawiających się na spotkaniu resellerów firm, a ich wystąpienia będą miały na celu pokazanie nowości w ofercie przez pryzmat zmieniających się oczekiwań klientów.

Ideą, która przyświeca Mobility Reseller Days, jest nawiązanie bezpośrednich relacji partnerskich i handlowych. Tegoroczna edycja będzie różnić się od poprzedniej. Pierwszy dzień to spotkanie kierowane do biznesu tj. do osób odpowiedzialnych za kanały sprzedaży, zakupy w sieciach detalicznych, przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw związanych z branżą IT i Telko oraz pracowników i kadry managerskiej największych firm telekomunikacyjnych. Będą najważniejsze osoby z branży, wystawcy oraz ci, którzy szukają relacji biznesowych nie tylko w Polsce.

Potencjał Mobility Reseller Days po raz kolejny dostrzegły takie instytucje państwowe jak: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Ministerstwo Gospodarki, Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)