Waga nie tylko liczy kilogramy. Zobacz, jakie gadżety "upchnięto" w tych urządzeniach

Waga nie tylko liczy kilogramy. Zobacz, jakie gadżety "upchnięto" w tych urządzeniach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.06.2016 10:30

Waga łazienkowa nie musi służyć tylko sprawdzaniu swojej aktualnej wagi. Nowe urządzenia tego typu to nie tylko ciekawe rozwiązanie dla osób, które dbają o sylwetkę, chcą mieć kontrolę nad swoim ciałem i na bieżąco śledzić postępy treningów.

Waga MPM MWA-04 posiada kilka rozwiązań, które dostarczają wiedzy na temat składu ciała. Mowa o poziomu zawartości tłuszczu, wody, masy mięśniowej i kości w organizmie. Urządzenie w nieinwazyjny sposób pomoże ocenić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa i czy dieta oraz treningi przynoszą zamierzone efekty. Istotne w śledzeniu postępów jest to, aby wchodzić na wagę o tej samej porze dnia. Należy jednak pamiętać, że ubytek masy ciała ma często charakter skokowy, dlatego wielu profesjonalistów nie zaleca ważenia się codziennie.

Dzięki pamięci do 1. użytkowników, która pozwala na zachowanie indywidualnych parametrów, takich jak wzrost, płeć czy wiek oraz BMI, z urządzenia może korzystać cała rodzina. Urządzenia tego typu pozwalają także obliczyć wskaźnik minimalnego dziennego zapotrzebowania na kalorie. System pomiarów wskazuje wagę z dokładnością do 100 g, a wynik jest dostępny zarówno w kilogramach (kg), funtach (Ib), jak i stonach (st).

Waga MWA-0. wykonana jest z bezpiecznego szkła hartowanego oraz posiada gumowe, antypoślizgowe nóżki - to szczególnie istotne w łazience. Urządzenie zasilane jest trzema bateriami AAA. Z kolei nowoczesne wzornictwo, czytelny, wielofunkcyjny wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz elegancka 3 – poziomowa świetlna sygnalizacja świetnie prezentują się w łazience.

Także firma Łucznik posiada w swojej ofercie wagi, które wskazują nie tylko kilogramy, ale mierzą zawartość wody i tłuszczu w organizmie oraz pomiar tkanki mięśni i kości (seria BS).

Ceny takich urządzeń to wydatek rzędu 40 - 120 zł.

słk

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)