W Warszawie powstał pierwszy salon gier VR

W Warszawie powstał pierwszy salon gier VR
Źródło zdjęć: © Maurizio Pesce / CC

11.06.2015 11:38, aktual.: 11.06.2015 13:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W warszawskim Pasażu Muranów otworzono "InGame" - Salon Wirtualnej Rzeczywistości, w którym gracze mogą pobawić się najnowszymi urządzeniami skonstruowanymi z myślą o wirtualnych światach.

"Do Waszej dyspozycji oddajemy najnowszą technologię, która każdemu pozwoli doświadczyć, co to wirtualna rzeczywistość. Dzwońcie albo wpadajcie! Jest co testować i na czym się bawić! Czeka na Was ponad ponad 35 zróżnicowanych doświadczeń oraz tytuły takie jak Team Fortress 2, Live for Speed i War Thunder. Możecie też testować posiadane przez Was gry. Dajcie znać dzień wcześniej, a przygotujemy stanowiska specjalnie do Waszych potrzeb" - tak InGame zachęca nas na swojej stronie internetowej.

Oferta salonu jest faktycznie imponująca, jeśli chodzi o dostępność sprzętu - gogle VR Oculus Rift DK2, zestaw rajdowy Logitech G27 Racing Wheel, czt replika broni “The Delta Six”, która zapewni miłośnikom strzelanek takie efekty, jak odrzut, możliwość przybliżenia celowania, możliwość walki wręcz przy pomocy kolby oraz czujnik przeładowywania w magazynku. We wrześniu pojawi się również bieżnia Virtuix Omni.

Jak z cenami? 25 złotych za 30 minut, 45 złotych za godzinę, czy 300 złotych za 10 raczej nie można nazwać tanią zabawą. Z drugiej strony jest to koszt porównywalny z pójściem do kina, czy wybrania się ze znajomymi na paintball. Czy warto? To już każdy będzie musiał ocenić sam.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Uwe Boll dosadnie przeżywa porażkę na Kickstarterze

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)