W tym automacie kupisz… polubienia i obserwujących w mediach społecznościowych

W tym automacie kupisz… polubienia i obserwujących w mediach społecznościowych08.06.2017 12:40
W tym automacie kupisz… polubienia i obserwujących w mediach społecznościowych
Źródło zdjęć: © twitter.com/Alexey__Kovalev

Niektórzy w automacie kupują przekąski i napoje, inni znajomych w mediach społecznościowych.

Automat do kupowania obserwujących i polubień stoi w Moskwie. Korzystać mogą z niego użytkownicy Instagrama i rosyjskiego odpowiednika Facebooka, VK.com. Ile trzeba zapłacić? Niedużo.

50 rubli, czyli ok. 3,30 zł, kosztuje sto polubień pod wybraną fotką. Trochę ponad 6,50 zł trzeba wydać na 100 obserwujących.

W Polsce podobnych automatów (jeszcze) nie ma, ale również są sposoby, by poczuć się internetowym celebrytą. Na Allegro znajdziemy oferty z polubieniami. “Polubienia są realne i nigdy nie znikają (...) Czas na dodanie lików to zazwyczaj kilka minut”.

Po transakcji wystarczy w wiadomości do sprzedającego wysłać link ze zdjęciem i za kilka minut zgarnąć można 200 polubień. Całość kosztuje zaledwie złotówkę! 1,49 zł zapłacić trzeba z kolei za 100 obserwujących. Jak widać, ceny dużo niższe niż w Rosji.

Zainteresowanie wbrew pozorom jest spore. Najpopularniejsze oferty już mają ponad 130 kupujących. Kolejni sprzedawcy dorobili się około 50. Ale ich aukcje cały czas są dostępne, więc liczba chętnych ciągle rośnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)