W tym automacie kupisz… polubienia i obserwujących w mediach społecznościowych

W tym automacie kupisz… polubienia i obserwujących w mediach społecznościowych
Źródło zdjęć: © twitter.com/Alexey__Kovalev
Adam Bednarek

08.06.2017 12:40, aktual.: 08.06.2017 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektórzy w automacie kupują przekąski i napoje, inni znajomych w mediach społecznościowych.

Automat do kupowania obserwujących i polubień stoi w Moskwie. Korzystać mogą z niego użytkownicy Instagrama i rosyjskiego odpowiednika Facebooka, VK.com. Ile trzeba zapłacić? Niedużo.

50 rubli, czyli ok. 3,30 zł, kosztuje sto polubień pod wybraną fotką. Trochę ponad 6,50 zł trzeba wydać na 100 obserwujących.

W Polsce podobnych automatów (jeszcze) nie ma, ale również są sposoby, by poczuć się internetowym celebrytą. Na Allegro znajdziemy oferty z polubieniami. “Polubienia są realne i nigdy nie znikają (...) Czas na dodanie lików to zazwyczaj kilka minut”.

Po transakcji wystarczy w wiadomości do sprzedającego wysłać link ze zdjęciem i za kilka minut zgarnąć można 200 polubień. Całość kosztuje zaledwie złotówkę! 1,49 zł zapłacić trzeba z kolei za 100 obserwujących. Jak widać, ceny dużo niższe niż w Rosji.

Zainteresowanie wbrew pozorom jest spore. Najpopularniejsze oferty już mają ponad 130 kupujących. Kolejni sprzedawcy dorobili się około 50. Ale ich aukcje cały czas są dostępne, więc liczba chętnych ciągle rośnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)