W polskiej sieci można kupić narkotyki

W polskiej sieci można kupić narkotyki

W polskiej sieci można kupić narkotyki
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
09.05.2008 10:16, aktualizacja: 17.05.2008 20:05

W internecie działa 17 polskich smartshopów, czyli sklepów oferujących substancje psycho- aktywne. To grzybki, zioła, ekstrakty z egzotycznych roślin i tabletki. Działają podobnie jak narkotyki. Po ich zażyciu zmienia się nastrój i zachowanie. Mogą uzależniać - podaje "Polska".

Obraz
© Z tym "enterem" czai się uzależnienie (fot. JupiterImages/EAST NEWS)

W internecie działa 1. polskich smartshopów, czyli sklepów oferujących substancje psycho- aktywne. To grzybki, zioła, ekstrakty z egzotycznych roślin i tabletki. Działają podobnie jak narkotyki. Po ich zażyciu zmienia się nastrój i zachowanie. Mogą uzależniać - podaje "Polska".
Wszystkie internetowe sklepy zapewniają, że oferowane przez nie produkty są legalne. W rzeczywistości smartshopy działają na granicy prawa, sprzedając groźne dla młodych ludzi środki jako suplementy diety lub rozprowadzając specyfiki zawierające prawnie zakazane substancje.

Jakieś 99. środków w naszym sklepie nie powinna być spożywana przez ludzi, o czym w sposób wyraźny informujemy. My nie wnikamy w to, co klienci robią z naszymi produktami – mówi szef sklepu, który nie chciał ujawnić swojego nazwiska. (mj)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)