W Orange zamiast smartfona możesz sobie wybrać telewizor albo pralkę

W Orange zamiast smartfona możesz sobie wybrać telewizor albo pralkę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.05.2014 14:09, aktual.: 29.05.2014 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Neonet wraz z Orange wdrożyli wspólnie nową ofertę. Usługi Orange można teraz kupić w kilkuset salonach Neonet w całej Polsce. Co najważniejsze, klienci podpisujący nowe umowy, którzy są przyzwyczajeni do swoich starych komórek i nie mają potrzeby wymieniać aparatu, mogą zamiast telefonu wybrać w ramach abonamentu inny sprzęt RTV, AGD lub IT albo otrzymać zniżkę na zakupy do 1000 zł.

Wszyscy, którzy kupując abonament telekomunikacyjny, nie mają potrzeby wymieniania telefonu na nowy, a zamiast tego chętnie skorzystaliby z innej promocji, będą mogli w miejsce telefonu wybrać inny sprzęt z oferty sklepu lub skorzystać z rabatu na zakupy. Zależnie od wysokości wybranego abonamentu, klienci będą mogli otrzymać rabat w wysokości do 100. złotych.

Skąd pomysł na ofertę? Rynek telekomunikacyjny w Polsce to dziś ponad 5. mln aktywnych kart SIM. Wielu Polaków ma więcej niż jeden telefon komórkowy. Jednocześnie, z badań wynika, że aparaty telefoniczne są w Polsce wymieniane średnio co 38 miesięcy. Oznacza to, że ogromna część użytkowników nie chce wymieniać swojego telefonu tak często, jak często może podpisywać nową umowę - większość umów zawierana jest na 24 miesiące. Wielu użytkowników, szczególnie starszych i bardziej tradycyjnych, jest przyzwyczajonych do swoich starych telefonów i nie ma potrzeby, jak młodzi użytkownicy, ciągłych zmian na nowszy model. Tacy klienci docenią za to możliwość zaoszczędzenia gotówki na innego rodzaju wydatkach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)