W Noc Muzeów darmowa nawigacja NaviExpert

W Noc Muzeów darmowa nawigacja NaviExpert

W Noc Muzeów darmowa nawigacja NaviExpert
12.05.2011 14:01

W sobotę 14 maja odbędzie się Noc Muzeów, wydarzenie, w trakcie którego muzea, galerie i instytucje kulturalne w całym kraju udostępnią swoje zbiory zwiedzającym. NaviExpert przyłączył się do imprezy zostając jej partnerem technologicznym. W związku z tym specjalnie, na tę wyjątkową noc, nawigacja NaviExpert będzie dostępna dla wszystkich za darmo.

Każdy zwiedzający wyposażony w telefon z odbiornikiem GPS bądź tablet dotrze do celu pieszo, samochodem czy komunikacją miejską. Dzięki współpracy z serwisem jakdojade.pl aplikacja zasugeruje połączenia środkami komunikacji miejskiej, możliwe przesiadki, obliczy godzinę przyjazdu i odjazdu, a także trasę dotarcia do przystanków. Większe miasta ustaliły w tym dniu specjalne rozkłady jazdy, które zostały uwzględnione w nawigacji.

NaviExpert przygotował też specjalną listę punktów (tzw. POI) obejmującą obiekty kulturalne biorące udział w Nocy Muzeów. Wystarczy, że użytkownik wpisze hasło "noc muzeów", "noc w muzeum" lub skrócone "noc muz" z kombinacją miasta, np. "noc muz Warszawa", a dowie się nie tylko, które placówki biorą udział w akcji, ale także jakie atrakcje przewidziano dla zwiedzających.

Obraz
© (fot. Naviexpert)

Znalezione obiekty zostaną uszeregowane w wynikach wyszukiwania od najbliższego do najdalszego od miejsca, w którym aktualnie przebywa użytkownik i będą dodatkowo oznaczone specjalnymi ikonkami na mapie. Co więcej jeśli będzie on chciał podzielić się ciekawą lokalizacją ze znajomymi, może wysłać ją z poziomu NaviExperta.

Aplikację NaviExpert można pobrać z przeglądarki internetowej telefonu wpisując getne.pl. Nawigacja będzie rozkodowana dla wszystkich chętnych od soboty 14.05.201. od godziny 12:00 do niedzieli 15.05.2011 do godziny 12:00.

Aplikacja działa na telefonach z modułem GPS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)