W iTaxi od teraz też zapłacisz w aplikacji

W iTaxi od teraz też zapłacisz w aplikacji
Źródło zdjęć: © Fotolia / chalabala

22.05.2015 09:53, aktual.: 22.05.2015 11:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

iTaxi - aplikacja do zamawiania taksówek o ogólnopolskim zasięgu - uruchomiła właśnie płatności mobilne. Wygodny i szybki sposób na rozliczenie kursu, który chwalą sobie użytkownicy myTaxi teraz również jest dostępny w iTaxi.

iTaxi - aplikacja do zamawiania taksówek o ogólnopolskim zasięgu - uruchomiła właśnie płatności mobilne. Wygodny i szybki sposób na rozliczenie kursu, który chwalą sobie użytkownicy aplikajci myTaxi *teraz również jest dostępny u konkurencyjnego operatora *iTaxi. Mimo wyraźnych podobieństw w nazwie, są to zupełnie inne firmy, jednak ich usługi niewiele się od siebie różnią. Tym bardziej, że rozwiązanie stosowane od dłuższego czasu przez myTaxi jest dostępne u konkurencji.

Płatności mobilne są bezpieczne, a dane klientów chronione. Ewentualna utrata telefonu nie spowoduje, że automatycznie znikną nasze pieniądze. „Portfel w telefonie”. ma coraz większe znaczenie, ponieważ stale wzrasta liczba usługodawców wprowadzających do swojej oferty opcję płatności za pomocą komórki. Smartfona możemy użyć robiąc zakupy w sklepie, kiosku, odwiedzając restaurację, czy właśnie podróżując taksówką. Jest to komfortowe rozwiązanie, które pozwala przyspieszyć proces rozliczenia. Ma to duże znaczenie w przypadku choćby takich kursów, kiedy spiesząc się chcemy jak najszybciej wysiąść z pojazdu bez długich poszukiwań gotówki czy czekania na realizację transakcji kartą.

Funkcja ta dostępna jest wraz z nową wersją aplikacji: iTaxi.2.0. Po zarejestrowaniu karty płatniczej możemy swobodnie korzystać z tej usługi. Transakcje płatnicze w aplikacji iTaxi są obsługiwane przez system Paypal, który jest cenionym rozwiązaniem, gwarantującym bezpieczeństwo rozliczeń bezgotówkowych.

Stefan Batory, prezes zarządu iTaxi podkreśla: Płatności mobilne są bezpieczne, a dane klientów chronione. Ewentualna utrata telefonu nie spowoduje, że automatycznie znikną nasze pieniądze.

Jak działa taka płatność? Zadaniem pasażera będzie jedynie potwierdzić podaną przez kierowcę kwotę klikając przycisk „Zapłać”. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat, nie ma także obaw, że pieniądze zostaną rozliczone w innej walucie. Mając jakiekolwiek wątpliwości, co do ceny kursu mamy możliwość ich weryfikacji, niezależnie czy opłata dokonywana była przy użyciu karty, gotówki czy mobilnie. W przypadku uzasadnionych reklamacji iTaxi zwraca podwójną wartość przejazdu.

Darmowa aplikacja pozwala spersonalizować proces zamawiania taksówek według dowolnych kryteriów: marki samochodu, czasu dojazdu, stawki za kilometr, ulubionego kierowcy czy preferowanej formy płatności.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)