W czym komputer jest lepszy od mężczyzny

W czym komputer jest lepszy od mężczyzny

21.10.2008 16:30, aktual.: 22.10.2008 10:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż tytuł wiadomości może nasuwać skojarzenia z humorystycznymi zestawieniami typu "10 powodów, dla których ogórek jest lepszy od mężczyzny", w rzeczywistości dotyczy on badania przeprowadzonego przez firmę Harris Interactive na grupie Amerykanek - pracownic biurowych. Wynika z niego, że kobiety ( przynajmniej w Stanach ) spędzają przed komputerem trzy razy więcej czasu niż w towarzystwie partnera.

Chociaż tytuł wiadomości może nasuwać skojarzenia z humorystycznymi zestawieniami typu "10 powodów, dla których ogórek jest lepszy od mężczyzny", w rzeczywistości dotyczy on badania przeprowadzonego przez firmę Harris Interactive na grupie Amerykanek - pracownic biurowych. Wynika z niego, że kobiety (przynajmniej w Stanach) spędzają przed komputerem trzy razy więcej czasu niż w towarzystwie partnera.

W internetowej ankiecie wzięło udział 2,6 tys. Amerykanek. Tylko co piąta z nich żałuje, że nie może spędzać więcej czasu z partnerem.
Pracownice biurowe lubią pracować z komputerem, nawet jeśli cierpią z powodu typowych schorzeń związanych z taką for ą aktywności zawodowej (mowa np. o zespole cieśni nadgarstla).

Obraz

W wypadku ponad 2/3 ankietowanych czas spędzany przed monitorem peceta jest dłuższy niż zakupy, 80 procent z nich częściej przesiaduje przed komputerem niż uprawia ćwiczenia fizyczne, a 4 kobiety na 10 rzadziej widują się z rodziną niż odstępuje od peceta.

A waszym zdaniem - w czym komputer jest lepszy od mężczyzny? Zapraszamy do udziału w ankiecie!

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także