Vodafone tnie ceny internetu w roamingu

Vodafone tnie ceny internetu w roamingu

Vodafone tnie ceny internetu w roamingu
03.12.2010 12:57, aktualizacja: 03.12.2010 13:52

Vodafone wprowadzi w swoich europejskich oddziałach nowy plan transmisji danych w roamingu. W porównaniu z obecnymi cenami, nowe propozycje pozwolą klientom na ponad 50% oszczędności

W nowych taryfach roamingowych klienci z różnych krajów otrzymają możliwość skorzystania z pakietów danych o różnych wielkościach. Opłata za nie będzie uzależniona - przynajmniej dla klientów z Wysp - od wysokości płaconego abonamentu u swojego operatora.

I tak klienci Vodafone z Wielkiej Brytanii otrzymają za 2 euro dziennie możliwość przetransferowania 2. MB danych każdego dnia. Jeśli ich abonament wynosić będzie poniżej 40 funtów, za taką możliwość zapłacą dodatkowe 10 funtów miesięcznie.

Z kolei włoscy klienci Vodafone za 2 euro dziennie będą mogli pobrać aż 5. MB danych każdego dnia. Ceny oraz parametry usługi dla innych krajów wciąż nie zostały ujawnione.

Oferta tańszego Internetu w roamingu w Vodafone wchodzi i będzie wchodzić do oferty w listopadzie i grudniu. Swoim zasięgiem obejmie wszystkie kraje w których działa Vodafone oraz Francję, Szwajcarię, Belgię oraz Austrię.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)