VIERA Remote App - zrób wielofunkcyjnego pilota ze smartfona lub tabletu

VIERA Remote App - zrób wielofunkcyjnego pilota ze smartfona lub tabletu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.02.2012 14:00, aktual.: 20.02.2012 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowsza wersja aplikacji przekształca smartfon czy tablet firmy Apple lub pracujący na systemie Android w pilot zdalnego sterowania, wyposażony w wiele nowych funkcji obsługi telewizora.

Aplikacja VIERA Remote App pozwala za pociągnięciem palca przenosić zdjęcia, wideo, muzykę lub witryny internetowe z wyświetlacza urządzenia mobilnego na ekran telewizora Smart VIERA oraz w drugą stronę. Oferuje też funkcję kontrolera gier, która umożliwia sterowanie w grach przy użyciu smartfonu lub tabletu. Klawiatura i obszary dotykowe rozszerzają interakcję z wbudowaną przeglądarką telewizora VIERA.

Po bezpłatnej instalacji i podłączeniu do domowej sieci Wi-Fi, w której zainstalowany jest telewizor VIERA, można sterować telewizorem w taki sam sposób, jak przy użyciu tradycyjnego pilota zdalnego sterowania.

Aplikacja VIERA Remote App umożliwia też przesyłanie materiałów multimedialnych w trybie „pull”, transmitowanie programów na żywo i nagranych z dysku twardego telewizora na tablet lub smartfon, aby kontynuować oglądanie tych materiałów w innym miejscu.

Aplikacja stanowi naturalny dodatek do nowego smartfonu Panasonic, który zostanie wprowadzony na rynek niemiecki w przyszłym miesiącu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)