Vedia VP-SRS200 na licencji SRS Labs

Vedia VP‑SRS200 na licencji SRS Labs

Vedia VP-SRS200 na licencji SRS Labs
Źródło zdjęć: © Vedia
08.11.2007 13:42, aktualizacja: 08.11.2007 14:05

VEDIA VP-SRS200 to niezwykłe słuchawki typu "pchełki". Swoje
możliwości doskonale prezentują przy współpracy z wszelkimi
urządzeniami mobilnymi. Ich dźwięk według pierwszych testów jest
znacznie ciekawy niż innych podobnych słuchawek

*VEDIA VP-SRS200 to niezwykłe słuchawki typu "pchełki". Swoje możliwości doskonale prezentują przy współpracy z wszelkimi urządzeniami mobilnymi. Ich dźwięk według pierwszych testów jest znacznie ciekawy niż innych podobnych słuchawek. *

Tradycyjne słuchawki douszne zazwyczaj nie oferują tak dobrego brzmienia jak duże słuchawki. Alternatywą są słuchawki dokanałowe – jednak nie każdy toleruje je z powodu głębokiego osadzenia w uchu. VEDIA VP-SRS200 to słuchawki typu "pchełki", które oferują znacznie więcej dobrego brzmienia i basu niż większość dostępnych słuchawek dousznych, a do tego nie kosztują dużo!

|

Obraz

|
| --- |

VEDIA VP-SRS200 wyprodukowane są na licencji firmy SRS Labs. Jest to amerykańska korporacja z wieloletnim doświadczeniem w systemach udoskonalających brzmienie dźwięku. Firma SRS Labs posiada laboratoria badawcze w USA, Korei i Japonii. Systemy SRS WOW, SRS WOW 2, SRS WOW HD od dawna stosowane są w domowych systemach HiFi, w sprzęcie CarAudio oraz od kilku lat w przenośnych odtwarzaczach audio-video i multimedialnych telefonach komórkowych.

W sprzedaży VP-SRS200 znajdą się już po 15 listopada. Ich cena wyniesie 79 zł wraz z bogatym zestawem akcesoriów. W pudełku znajdują się: słuchawki, kabel przedłużający, usztywniany futerał z logiem SRS, oraz gąbeczki. "Pchełki" posiadać będą posiadać dwuletnią gwarancję.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)