VC20F70HNAR - futurystyczny odkurzacz Samsung

VC20F70HNAR - futurystyczny odkurzacz Samsung

VC20F70HNAR - futurystyczny odkurzacz Samsung
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.08.2013 15:42

Na polski rynek trafił nowy model bezworkowego odkurzacza - Samsung VC20F70HNAR.

Moc to ważna cecha każdego odkurzacza. Im większa, tym sprzątanie jest łatwiejsze i bardziej skuteczne. Nowy odkurzacz firmy Samsung ma dużą moc - 200. W oraz moc ssącą wynoszącą 360 W.

Nowa konstrukcja opracowana przez firmę Samsung - Motion Sync Design - zapewniać ma swobodne i płynne przemieszczanie się odkurzacza przy przejściach przez progi, czy zmianie podłoża. Z kolei przegubowa obudowa sprawiać ma, że Samsung VC20F70HNAR nie będzie przewracać się przy nagłych zwrotach. W ofercie firmy Samsung do tej pory jeszcze nie było odkurzacza o tak nowoczesnym wzornictwie.

Samsung VC20F70HNAR został wyposażony w technologię Multi Chamber, która zapewniać ma stałą wysoką moc ssącą odkurzacza oraz jego cichą pracę. W przeciwieństwie do konwencjonalnych odkurzaczy filtr wylotowy nie brudzi się tak szybko, przez co nie obciąża silnika i przedłuża jego żywotność. Odkurzacz jest wyposażony w antyalergiczny filtr HEPA 1. oraz dwa zapasowe filtry przed silnikiem (gąbkowy oraz mikro).

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Model VC20F70HNAR został dodatkowo wyposażony w szczotkę do sprzątania twardych nawierzchni –. tzw. szczotkę parkietówkę oraz zestaw szczotek 3 w 1 (szczelinówkę, szczotkę do kurzu i tapicerki), a także aluminiową rurę teleskopową. Istnieje możliwość sterowania mocą silnika za pomocą przycisków umieszczonych na rączce.

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł

Źrodło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)