Valve tworzy gogle do wirtualnej rzeczywistości, krytykuje Windows 8

Valve tworzy gogle do wirtualnej rzeczywistości, krytykuje Windows 810.09.2012 13:30
Valve tworzy gogle do wirtualnej rzeczywistości, krytykuje Windows 8
Źródło zdjęć: © chip.pl

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że Valve, twórcy Half-Life’a i Steama, zamierzają tworzyć sprzęt. Dziś już wiemy jaki!

Na łamach The New York Times ukazał się artykuł, w którym autor opisuje swoją wizytę w siedzibie Valve, gdzie miał okazję zapoznać się z prototypem nowego produktu tej firmy: gogli do wirtualnej rzeczywistości. –_ Wciągają mnie w wirtualny świat. Obracam się i widzę zombich, którzy chcą mnie zjeść. Dalej się obracam i widzę piekło, jakie mnie czeka _ –. relacjonuje autor swoją przygodę z goglami i grą Left 4 Dead.

Niestety, nie wiadomo kiedy owe gogle trafią na rynek i czy kiedykolwiek opuszczą fazę prototypu. Na razie prace są na wczesnym etapie i ciężko cokolwiek o owych goglach powiedzieć, poza tym, że działają.

Valve nie zapomniał też skrytykować w artykule systemu Windows 8, co powoli staje się już tradycją tej firmy. – _ Powiedzielibyśmy Microsoftowi, że rozumiemy jego frustracje związane z wyzwaniami stawianymi przed nim, ale kopiowanie Apple przyspieszy, a nie spowolni, jego upadek _ –. twierdzi Gabe Newell, dyrektor generalny Valve.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)