Używasz mniej - płacisz mniej. Poznaj zalety nju na abonament

Używasz mniej - płacisz mniej. Poznaj zalety nju na abonament

Używasz mniej - płacisz mniej. Poznaj zalety nju na abonament
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.10.2018 10:24

Cenisz sobie swobodę korzystania z usług telekomunikacyjnych, a dodatkowo zależy ci na opłacalnych pakietach? Zdecydowanie powinieneś zapoznać się z usługami nju mobile, a dokładnie pakietami nju na abonament, które są niezwykle elastycznymi ofertami abonamentowymi. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do lektury!

Rozwiązanie na każdą kieszeń

Po pierwsze, oferty nju na abonament nie należy utożsamiać z tradycyjną umową na abonament, która w taryfach innych operatorów jest zawierana na czas określony (zazwyczaj 12 lub 24 miesiące) i która wymaga opłacania faktur wystawionych na konkretną kwotę, która nigdy nie jest niższa (może być tylko wyższa) od tej ustalonej w umowie. Korzystając z usługi w nju, płacisz tylko za to, co wykorzystasz, a więc kwota na rachunku jest w całości uzależniona od tego, ile minut, smsów i gigabajtów internetu zużyjesz. Oznacza to, że cena pakietu, który wybraliśmy jest ceną maksymalną jaką można zapłacić za wszystkie wyszczególnione w nim usługi.

Kwota minimalna to 9 zł miesięcznie, natomiast tylko przez pierwszy kwartał korzystania z oferty. Po upływie tego czasu, warto włączyć usługę „im dłużej, tym lepiej”, dzięki której minimalna kwota rachunku będzie wynosić 0 zł, jeżeli w danym miesiącu abonent nie korzystał z telefonu. Warto również wspomnieć, że jedna z najchętniej wybieranych ofert kosztuje maksymalnie 29 zł za miesiąc i jest to cena za 10 GB internetu, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w Polsce i w roamingu UE. Jest to pakiet niezwykle korzystny zarówno dla tych, którzy dużo rozmawiają przez telefon, jak i dla miłośników surfowania po sieci na urządzeniach mobilnych.

Minimum formalności w zasięgu ręki

Aby zapewnić klientom maksymalną swobodę i ułatwić proces zamawiania usługi, nju mobile umożliwia dokonanie formalności drogą online. Jak to działa? Otóż należy wypełnić formularz, w którym trzeba wybrać ofertę, wyrazić zgody wymagane do zrealizowania zamówienia, a także podać dane osobowe potrzebne zawarcia umowy. Należy także podać adres dostawy, gdyż umowy są dostarczane kurierem w ciągu 2-3 dni od złożenia zamówienia. Przed przekazaniem przesyłki do rąk zamawiającego, kurier prosi o okazanie dowodu osobistego w celu weryfikacji tożsamości. Jak widać, wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu, a po skontaktowaniu się z firmą DPD, można także poprosić o dostawę w konkretny dzień i w konkretnych godzinach.

Ty decydujesz jak długo oraz z jakich usług korzystasz

Oferta nju na abonament umożliwia zmianę pakietów taryfowych oraz zamawianie wszelkich dodatkowych opcji w dowolnym momencie, co daje klientom dużą swobodę. Dodatkowo, im dłużej jesteś klientem nju, tym więcej korzyści Ci przysługuje. Przykładowo, jeżeli na start otrzymujesz 10 GB internetu, to po pół roku liczba ta podwoi się, a po dwóch latach będzie wynosiła aż 30 GB transferu. Ponadto, operator zapewnia także dużą elastyczność jeżeli chodzi o rozwiązanie umowy. W przeciwieństwie do standardowych ofert abonamentowych, umowa dotycząca nju na abonament jest podpisywana na czas nieokreślony, a więc można ją rozwiązać w każdej chwili. Dodatkowo, jeżeli tuż po podpisaniu dokumentu, klient dojdzie do wniosku, że nie chce korzystać z usług operatora, może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni bez podawania przyczyn. Jedyne co należy zrobić to wysłać oświadczenie rezygnacji z usługi przed upływem wskazanego terminu.

Oferta nju na abonament to poza korzystnymi i niedrogimi pakietami duża elastyczność i swoboda dla abonentów. Jeżeli chcesz mieć całkowity wpływ na to ile zapłacisz, dowolnie zmieniać usługi, a także mieć możliwość wypowiedzenia umowy bez uwzględnienia okresu wypowiedzenia, to zdecydowanie jest to opcja dla Ciebie. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta, którego pracownicy z pewnością udzielą ci wyczerpujących odpowiedzi i doradzą co zrobić w sytuacjach niejasnych. Więcej szczegółów znajdziesz na: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-abonament

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)