Uwielbiana w Polsce aplikacja. Pokochacie nową funkcję

Uwielbiana w Polsce aplikacja. Pokochacie nową funkcję

Uwielbiana w Polsce aplikacja. Pokochacie nową funkcję
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | jeronimo martins
Grzegorz Burtan
03.09.2018 15:03, aktualizacja: 03.09.2018 15:21

To dopiero połączenie. Yanosik wraz z Biedronką zakończyli testy nowego rozwiązania. Od teraz użytkownicy aplikacji będą mogli bez problemu znaleźć sklep z owadem w logo oraz dowiedzieć się o godzinach jego otwarcia.

Oczywiście pomysł jest odpowiedzią na zakaz handlu w niedzielę, bo docelowo ma wskazywać, czy w ogóle Biedronka jest czynna. Rozwiązanie działa w prosty sposób. W trakcie jazdy samochodem z włączoną aplikacją Yanosik na mapie pojawiały się sklepy, które brały udział w testach. Oczywiście warunkiem było przejeżdżanie w ich okolicy. Oprócz samej nawigacji aplikacja pokazywała również, czy placówka jest otwarta i w jakich godzinach.

"Aplikacja Yanosik to jeden z najpopularniejszych komunikatorów dla kierowców w Polsce. Średnio z naszego systemu korzysta 1,5 mln użytkowników miesięcznie. Tak duża społeczność zgromadzona za pośrednictwem m.in. aplikacji, to dobre narzędzie do publikowania różnego rodzaju treści. W przypadku współpracy z siecią Biedronka to także spore ułatwienie dla kierowców, którzy w wygodny sposób mogli sprawdzić w jakich godzinach otwarty jest sklep oraz czy jest czynny w nadchodzącą niedzielę" – komentował dla portalu Wirtualne Media przedstawiciel Yanosika Jan Semmler.

Z kolei ze strony Jeronimo Martins dowiedzieliśmy się, że w testach udział wzięło 700 punktów i trwały do końca sierpnia. Firma nie wyklucza jednak wydłużenia współpracy na dłuższy czas, tym razem oferując narzędzie każdemu użytkownikowi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)