Uwielbiana w Polsce aplikacja. Pokochacie nową funkcję

Uwielbiana w Polsce aplikacja. Pokochacie nową funkcję03.09.2018 15:03
Uwielbiana w Polsce aplikacja. Pokochacie nową funkcję
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | jeronimo martins

To dopiero połączenie. Yanosik wraz z Biedronką zakończyli testy nowego rozwiązania. Od teraz użytkownicy aplikacji będą mogli bez problemu znaleźć sklep z owadem w logo oraz dowiedzieć się o godzinach jego otwarcia.

Oczywiście pomysł jest odpowiedzią na zakaz handlu w niedzielę, bo docelowo ma wskazywać, czy w ogóle Biedronka jest czynna. Rozwiązanie działa w prosty sposób. W trakcie jazdy samochodem z włączoną aplikacją Yanosik na mapie pojawiały się sklepy, które brały udział w testach. Oczywiście warunkiem było przejeżdżanie w ich okolicy. Oprócz samej nawigacji aplikacja pokazywała również, czy placówka jest otwarta i w jakich godzinach.

"Aplikacja Yanosik to jeden z najpopularniejszych komunikatorów dla kierowców w Polsce. Średnio z naszego systemu korzysta 1,5 mln użytkowników miesięcznie. Tak duża społeczność zgromadzona za pośrednictwem m.in. aplikacji, to dobre narzędzie do publikowania różnego rodzaju treści. W przypadku współpracy z siecią Biedronka to także spore ułatwienie dla kierowców, którzy w wygodny sposób mogli sprawdzić w jakich godzinach otwarty jest sklep oraz czy jest czynny w nadchodzącą niedzielę" – komentował dla portalu Wirtualne Media przedstawiciel Yanosika Jan Semmler.

Z kolei ze strony Jeronimo Martins dowiedzieliśmy się, że w testach udział wzięło 700 punktów i trwały do końca sierpnia. Firma nie wyklucza jednak wydłużenia współpracy na dłuższy czas, tym razem oferując narzędzie każdemu użytkownikowi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)