Uwaga! Ta energooszczędna żarówka może cię porazić prądem!

Uwaga! Ta energooszczędna żarówka może cię porazić prądem!

Uwaga! Ta energooszczędna żarówka może cię porazić prądem!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.06.2013 12:09

Philips Lighting Poland S.A. z siedzibą w Pile, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że źródło światła marki Philips - MASTER LEDbulb 12-60W E27 2700K, wyprodukowane w Chinach w okresie od października do końca grudnia 2012 roku, może stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

Przedsiębiorca poinformował, że w omawianym modelu źródła światła marki Philips istnieje możliwość wystąpienia upływu prądu po włączeniu źródła światła, co oznacza, że żarówka może być pod napięciem, a dotknięcie jej może spowodować porażenie prądem. Przedsiębiorca nie posiada informacji o żadnym wypadku.

MASTER LEDbulb 12-60. E27 jest produktem znajdującym się w obrocie profesjonalnym i nie jest sprzedawany bezpośrednio konsumentom. Jednak w przypadku zakupu tego modelu źródła światła przez konsumenta, powinien on skontaktować się z Philips Lighting Poland S.A. pod numerem (67) 351 30 30.

Na rynku polskim kampanią objętych jest 6 09. sztuk MASTER LEDbulb D 12-60W E27 2700K.

Philips Lighting Poland S.A. kontaktuje się z klientami, którzy zakupili omawiany model źródła światła i dokonuje wymiany zakupionego towaru na nowy wolny od wad, na swój koszt.

Źródło: UOKiK

_ -/PS _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)