Usługa rezerwacji hoteli dla użytkowników nawigacji TomTom

Usługa rezerwacji hoteli dla użytkowników nawigacji TomTom

Usługa rezerwacji hoteli dla użytkowników nawigacji TomTom
10.12.2009 15:48

Firma TomTom podpisała umowę partnerską z Expedia Affiliate Network, aby pomóc swoim klientom znaleźć najlepsze miejsce na postój w czasie podróży przez Europę

Z Systemem Rezerwacji Hotelowej (Hotel Booking Service), kierowcy unikną stresu związanego z szukaniem wolnego hotelu w czasie, gdy większość z nich jest zamknięta lub nie ma już wolnych miejsc.

Kierowcy mogą uaktywnić na swoich urządzeniach nawigacyjnych listę hoteli w całej Europie*, sprawdzić dostępność oraz porównać warunki i cenę. Lista zawiera zarówno małe, prywatne pensjonaty jak i największe międzynarodowe sieci.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Aby zarezerwować miejsce w wybranym hotelu, kierowca musi jedynie zadzwonić pod numer Obsługi Klienta Expedia. Połączenie liczone jest według lokalnej taryfy. Zamawiający nie ponosi żadnych kosztów związanych z rezerwacją, zyskuje natomiast gwarancję otrzymania najlepszej oferty i pokoju w tysiącach hoteli w całej Europie.

"_ System pozwala kierowcom na szybkie i łatwe znalezienie noclegu podczas podróży, oszczędzając tym samym ich czas i pieniądze " - powiedział Alan Pakiry, Senior VP Marketing w TomTom. " Byliśmy zainteresowani znalezieniem partnera, który dał by nam dostęp do szerokiej bazy danych na temat hoteli na całym świecie oraz zapewnił poziom wsparcia jakiego oczekują nasi klienci. Expedia była oczywistym wyborem _." - dodaje Alan Pakiry.

"_ To unikalne rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla użytkowników nawigacji TomTom. Cieszymy się z możliwości dalszego rozwijania systemu w przyszłości i zwiększania liczby jego odbiorców na cały Świat _" - dodaje Cameron Jones, Business Development Director dla Expedia Affiliate Network EMEA.

Aby uczcić premierę Systemu Rezerwacji Hoteli, TomTom wysyła wszystkich subskrybentom newslettera TomTom specjalny kod, który zapewni im 10. zniżki przy pierwszej rezerwacji hotelu.

Więcej informacji pod adresem: http://www.tomtom.com/services/service.php?id=53

_ *System Rezerwacji Hoteli będzie dostępny w 16 krajach Unii Europejskiej: Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Portugalii, Irlandii, Włoszech, Danii, Finlandii, Francji, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii oraz Holandii. System będzie dostępny na wszystkich urządzeniach nawigacyjnych TomTom serii GO. _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)