Usługa Gmail Labs dostępna w polskiej wersji językowej

Usługa Gmail Labs dostępna w polskiej wersji językowej

31.03.2009 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Google poinformowała, że usługa Gmail Labs jest obecnie oferowana w 49 wersjach językowych, obejmujących również język polski. W praktyce przekłada się to na możliwość łatwiejszego uzyskiwania dostępu do dodatków zwiększających funkcjonalność Gmaila.

Internauci, którzy chcieli wzbogacić Gmaila o dodatki oferowane w ramach usługi Gmail Labs byli dotychczas zmuszani do zmiany wersji językowej na angielską w celu uzyskania dostępu do nowych elementów, a następnie do ponownego aktywowania dotychczas używanego języka. Co ciekawe tego typu postępowanie było konieczne nawet w sytuacji, gdy interesujący nas moduł był oferowany w wielu wariantach językowych. Firma Google postanowiła usunąć tę niedogodność i udostępnia obecnie Gmail Labs w 4. wersjach językowych. Znajdziemy wśród nich również polską odmianę, która nosi nazwę Gmail Laboratorium.

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć zdjęcie (fot. IDG)

Warto dodać, że przez niespełna rok od udostępnienia usługi Gmail Labs w jej zasobach zgromadzono 43 dodatki. Można znaleźć wśród nich między innymi nową funkcję umożliwiającą wstrzymanie wysyłania wiadomości e-mail.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)