USB Pet Rock - gadżet, który wzbudzi ciekawość

USB Pet Rock - gadżet, który wzbudzi ciekawość
Źródło zdjęć: © thinkgeek.com

29.11.2009 16:25, aktual.: 29.11.2009 16:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak sama nazwa wskazuje, powinno to być urządzenie zasilane poprzez port USB, wymagające od nas jakiejkolwiek formy opieki. Jednak nic bardziej mylnego. Gadżet co najwyżej dotrzyma nam...

Chyba każdy z nas lubi podróżować. Przeważnie z wakacji przywozimy do domu rozmaite pamiątki. Z pewnością wiele wśród nich to kamienie. Mają nam one przypominać o miejscach, które odwiedziliśmy. Mogą również wzbudzać ciekawość naszych znajomych. Przeważnie łączą się z nimi zwyczajne historie, dotyczące jedynie konkretnego miejsca i czasu. Jak zatem zwykł kamień może wiązać się z ciekawą historią? Wystarczy dołączyć do niego kabel USB, uruchomić wyobraźnię i puścić wodze fantazji.

Gadżet nosi nazwę USB Pet Rock. Jak sama nazwa wskazuje, powinno to być urządzenie zasilane poprzez port USB, wymagające od nas jakiejkolwiek formy opieki. Jednak nic bardziej mylnego. Gadżet co najwyżej dotrzyma nam towarzystwa w trudnych chwilach samotności –. poza tym nie robi zupełnie nic. Oczywiście, jego mocną stroną, może być wzbudzanie ciekawości innych.

Producent wśród zalet USB Pet Rock wymienia to, że nie trzeba go karmić, podlewać, przez cały czas milczy, nie pogryzie naszych rzeczy, jest kompatybilny z wszystkimi komputerami wyposażonymi w port USB i systemami operacyjnymi, nie wymaga instalacji sterowników oraz nie zużywa energii elektrycznej. Gadżet świetnie nadaje się na dość oryginalny prezent. Jego cena wynosi niespełna 10 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)