Trwa ładowanie...
ycipk-15nrdq

USA. Tesla znów zamieszana w wypadek na drodze. Jednak osoba zginęła

To kolejny wypadek, w który zamieszana jest Tesla. Tym razem do zderzenia Tesli z innym samochodem doszło w Kalifornii w USA. W wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tesla - kolejne wypadki z udziałem autopilota
Tesla - kolejne wypadki z udziałem autopilota (Autokult.pl, Fot: Mariusz Zmyslowski)
ycipk-15nrdq

Wieczorem 25 sierpnia doszło do wypadku na autostradzie międzystanowej nr 680 w Fremont. O zderzeniu dwóch pojazdów poinformował media California Highway Patrol. Władze potwierdzają, że w wyniku wypadku zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

Do wypadku doszło, kiedy Tesla zderzyła się z samochodem Ford Ranger. Ranni pozostają kierowcy obu pojazdów - nie udało się przeżyć pasażerowi, który wypadł przez okno Forda.

Władze nie znają jeszcze szczegółów wypadku. Wiadomo jest, że Tesla wpadła na ciężarówkę, ale nie znają przyczyny, jak do tego doszło. Nie wiadomo również, czy pasażer, który poniósł śmierć miał zapięte pasy bezpieczeństwa.

ycipk-15nrdq

Zobacz też: Wypadek w Rosji. Nagranie z kamerki samochodowej

Coraz częściej niestety słyszymy o wypadku, w który zamieszany był samochód Tesli. Niedawno w sieci pojawiło się wideo, na którym świadkowie zarejestrowali wypadek z udziałem autopilota Tesli. System nie zauważył zaparkowanej na drodze lawety, a samochód uderzył w nią dużą prędkością. Kilka dni przed tym zdarzeniem firma Elona Muska została ponownie oskarżona o spowodowanie śmierci kierowcy. Według rodziny zmarłego, przyczyną tragicznego wypadku było wadliwe działanie systemu autopilota.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-15nrdq

ycipk-15nrdq
ycipk-15nrdq