USA. Pilot stracił panowanie nad samolotem. Zobacz wideo z kokpitu

USA. Pilot stracił panowanie nad samolotem. Zobacz wideo z kokpitu

USA. Pilot stracił panowanie nad samolotem. Zobacz wideo z kokpitu
Źródło zdjęć: © Youtube.com
27.11.2019 10:14

Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło w USA, na Florydzie. Uczestnik szkolenia dla pilotów stracił panowanie nad samolotem podczas podchodzenia do lądowania. Całą sytuację zarejestrowała kamera umieszczona w kokpicie maszyny.

Dramatyczne lądowanie samolotu podczas szkolenia dla pilotów na North Perry Airport na Florydzie, w USA, miało miejsce dwa tygodnie temu, jednak sprawa ujrzała światło dzienne dopiero wczoraj, gdy nagranie z niebezpiecznego zdarzenia trafiło na Youtube.

Na wideo widać moment, w którym pilot traci kontrolę nad maszyną podczas końcowej fazy lądowania. Problemy zaczęły się w momencie, gdy samolot dotknął kołami płyty lotniska, w efekcie czego, wypadł z pasa.

Samolot rozbił się o stojące na trawie oznaczenia lotniska. Maszyna została poważnie uszkodzona. Pilot z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala. Był on jedyną osobą na pokładzie. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z kamery umieszczonej w kokpicie.

Według ekspertów mężczyzna pilotujący maszynę miał bardzo dużo szczęścia, gdyż samolot przewrócił się na bok i nie koziołkował. Jak dowiedziała się stacja 7news, pilot jest już w pełni sił i powrócił do szkoleń.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)