USA. Katastrofa samolotu. Maszyna spadła na warsztat samochodowy. [WIDEO]

USA. Katastrofa samolotu. Maszyna spadła na warsztat samochodowy. [WIDEO]13.09.2019 07:44
USA. Katastrofa samolotu. Maszyna spadła na warsztat samochodowy. [WIDEO]
Źródło zdjęć: © Materiał prasowy

W USA doszło do katastrofy samolotu transportowego. Maszyna spadła na warsztat samochodowy nieopodal lotniska w Toledo. Na pokładzie znajdowały się dwie osoby. Najprawdopodobniej nie udało się ich uratować. Zobacz wideo z miejsca zdarzenia.

Media w USA (CBS News) poinformowały o katastrofie samolotu transportowego lecącego z Millington w stanie Tennessee. Dwusilnikowy Convair 440 zbliżając się do portu lotniczego w Toledo (Ohio) obniżył wysokość, następnie po godzinie 2:00 w nocy czasu miejscowego spadł na znajdujący się 16 kilometrów od lotniska warsztat samochodowy.

289823212874071034
Źródło zdjęć: © Materiał prasowy

Jak poinformowała lokalna telewizja, pilot nie zgłaszał wcześniej żadnych usterek, ani nie kontaktował się z pobliską wieżą kontroli lotów. Uderzenie spowodowało ogromny pożar, który objął płomieniami cały samolot, a także znajdujące się na terenie warsztatu samochody. Na miejsce wezwano kilka zastępów straży pożarnej.

Na pokładzie maszyny znajdowały się dwie osoby. Władze lotniska w Toledo przekazały informacje o poszukiwaniu ciał, chociaż ich zdaniem nikt nie przeżył. Błyskawiczną akcję ratunkową uniemożliwił potężny pożar samolotu.

Trwa dochodzenie, które ma ustalić przyczyny katastrofy Convair 440.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)