Urządzenia Prestigio zadbają o zdrowie twoje i bliskich

Urządzenia Prestigio zadbają o zdrowie twoje i bliskich06.02.2014 10:08
Urządzenia Prestigio zadbają o zdrowie twoje i bliskich
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Marka Prestigio prezentuje innowacyjne koncepcje urządzeń służących diagnostyce zdrowia, takich jak inteligentna waga, ciśnieniomierz oraz krokomierz. Urządzenia są zintegrowane z aplikacją na urządzenia mobilne, monitorującą stan zdrowia i samopoczucie członków rodziny.

Bezprzewodową komunikacją pomiędzy urządzeniami do pomiarów parametrów zdrowia a smartfonami i tabletami, zawiaduje autorska aplikacja Prestigio. Oprócz codziennych pomiarów, aplikacja oferuje szereg zaawansowanych ustawień, np. działających w oparciu o założone cele treningowe czy te związane z dietą. Intuicyjny proces rejestracji użytkownika sprawia, że zarówno najmłodsi, jak i najstarsi członkowie rodziny będą potrafili samodzielnie korzystać z rozwiązania Prestigio Health Care. Projektanci oprogramowania umożliwili także dzielenie się ze znajomymi swoimi sukcesami i rekordami za pomocą poczty elektronicznej oraz mediów społecznościowych. Użytkownik może również ustawić powiadomienie, którego celem jest zmotywowanie się do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Ciśnieniomierz Prestigio PHC BPM to urządzenie z wbudowanym, cyfrowym czujnikiem pomiaru ciśnienia krwi i tętna. Aplikacja zapisuje 60 ostatnich pomiarów, dzięki czemu użytkownik może w wygodny sposób obserwować te parametry na wyświetlaczu smartfona lub tabletu. Nieregularne bicie serca wykryte przez czujnik jest automatycznie sygnalizowane. Zapis pomiarów prowadzony jest dla trzech użytkowników.
Cena: 29. zł brutto.

288772179833993363
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)

Krokomierz Prestigio PHC PED prezentuje użytkownikowi szereg przydatnych parametrów: czas marszu, przebyty dystans, ilość zrobionych kroków oraz spalone kalorie. Bateria wystarcza na siedem dni użytkowania, a aby doładować akcesorium wystarczy standardowe złącze USB. Odporność na wodę i kurz sprawia, że można go używać w każdych warunkach.
Cena: 19. zł brutto.

Każde z urządzeń można nabyć oddzielnie. Rozwiązanie Prestigio dedykowane kontroli parametrów zdrowia i samopoczucia może też mieć zastosowanie w procesie cyfryzacji służby zdrowia oraz prywatnych gabinetów medycznych.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)