Urządzenia Prestigio zadbają o zdrowie twoje i bliskich

Urządzenia Prestigio zadbają o zdrowie twoje i bliskich
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.02.2014 10:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marka Prestigio prezentuje innowacyjne koncepcje urządzeń służących diagnostyce zdrowia, takich jak inteligentna waga, ciśnieniomierz oraz krokomierz. Urządzenia są zintegrowane z aplikacją na urządzenia mobilne, monitorującą stan zdrowia i samopoczucie członków rodziny.

Bezprzewodową komunikacją pomiędzy urządzeniami do pomiarów parametrów zdrowia a smartfonami i tabletami, zawiaduje autorska aplikacja Prestigio. Oprócz codziennych pomiarów, aplikacja oferuje szereg zaawansowanych ustawień, np. działających w oparciu o założone cele treningowe czy te związane z dietą. Intuicyjny proces rejestracji użytkownika sprawia, że zarówno najmłodsi, jak i najstarsi członkowie rodziny będą potrafili samodzielnie korzystać z rozwiązania Prestigio Health Care. Projektanci oprogramowania umożliwili także dzielenie się ze znajomymi swoimi sukcesami i rekordami za pomocą poczty elektronicznej oraz mediów społecznościowych. Użytkownik może również ustawić powiadomienie, którego celem jest zmotywowanie się do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Ciśnieniomierz Prestigio PHC BPM to urządzenie z wbudowanym, cyfrowym czujnikiem pomiaru ciśnienia krwi i tętna. Aplikacja zapisuje 60 ostatnich pomiarów, dzięki czemu użytkownik może w wygodny sposób obserwować te parametry na wyświetlaczu smartfona lub tabletu. Nieregularne bicie serca wykryte przez czujnik jest automatycznie sygnalizowane. Zapis pomiarów prowadzony jest dla trzech użytkowników.
Cena: 29. zł brutto.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Krokomierz Prestigio PHC PED prezentuje użytkownikowi szereg przydatnych parametrów: czas marszu, przebyty dystans, ilość zrobionych kroków oraz spalone kalorie. Bateria wystarcza na siedem dni użytkowania, a aby doładować akcesorium wystarczy standardowe złącze USB. Odporność na wodę i kurz sprawia, że można go używać w każdych warunkach.
Cena: 19. zł brutto.

Każde z urządzeń można nabyć oddzielnie. Rozwiązanie Prestigio dedykowane kontroli parametrów zdrowia i samopoczucia może też mieć zastosowanie w procesie cyfryzacji służby zdrowia oraz prywatnych gabinetów medycznych.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)