Urodzinowe promocje sieci Era

Urodzinowe promocje sieci Era

Urodzinowe promocje sieci Era
Źródło zdjęć: © Era
27.08.2010 14:01, aktualizacja: 27.08.2010 15:25

Era od 1 września br. obniża ceny telefonów z okazji swoich 14 urodzin. Klienci decydując się na skorzystanie z urodzinowych promocji będą mogli wybierać spośród wielu telefonów, których ceny zostały specjalnie obniżone z okazji urodzin Ery

Na liście prezentów znajdą się m.in. LG GT54. Swift za złotówkę w abonamencie 69 zł oraz Nokia C5, LG GM360 Bali, Samsung Avila GPS (S5230G), Sony Ericsson Zylo wszystkie również za złotówkę w abonamencie 49 zł. Dla swoich obecnych klientów Era przygotowała ceny aparatów niższe nawet o 720 zł, jak w przypadku iPhone 3GS 16GB. Natomiast iPhone 3GS 8GB będzie dostępny w cenie 99 zł w abonamencie za 99 zł zł.

Obraz
© (fot. Polska Telefonia Cyfrowa)

Telefony w ofercie urodzinowej będą dostępne z taryfami rodzinnymi, w których pakiety minut wymieniają się na SMSy, MMSy oraz megabajty, a nawet na minuty stacjonarne do Unii Europejskiej. W tych taryfach usługa Sieć Rodzinna jest dodawana bezpłatnie do abonamentu nawet na cały okres trwania umowy. To rozwiązanie pozwala na swobodne komunikowanie się między sobą w grupie nawet do 6 osób, gdzie każda z nich otrzymuje 200. minut na połączenia do pozostałych uczestników grupy.

Dla klientów korzystających z Internetu w telefonie Era udostępnia usługę Internet Non-Stop z czterema pakietami danych od 10. MB do 5 GB po wykorzystaniu, których nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do Internetu. Internet Non-Stop z pakietem 100 MB jest dostępny dla klientów w cenie 5 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)