UPC: Minuty (prawie) do wszystkich

UPC: Minuty (prawie) do wszystkich

28.01.2010 07:02, aktual.: 28.01.2010 09:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

UPC wprowadza promocję telefonii stacjonarnej Minuty do wszystkich. Oferta składa się z trzech promocyjnych taryf z pakietami 60, 240 i 360 minut wliczonych w cenę abonamentu.

Obraz
Obraz

Nowe taryfy umożliwiają w ramach wybranego pakietu minut wykonywanie połączeń zarówno do sieci komórkowych (Era, Plus i Orange)
, jak i wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce oraz 19 wybranych krajach Europy. Poza pakietem, wszystkie rodzaje połączeń objętych abonamentem oferowane są w cenie 32 gr. za minutę.

Nowe taryfy uzupełniają dotychczasową ofertę Telefonu UPC. Obecnie klienci mogą wybierać, spośród pięciu taryf ryczałtowych (Telefon Rozmowy: start, 60, po godzinach, non-stop, non-stop Europa i Świat), oraz trzech taryf pakietowych "Minuty do wszystkich 60, 240 i 360".

Klienci, którzy chcą skorzystać z oferty telefonicznej UPC, mają możliwość zachowania dotychczasowego numeru telefonu. Na życzenie klienta wszelkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem numeru może zająć się UPC. Przeniesienie numeru jest bezpłatne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)