Uniwersalny pilot TV w poduszce

Uniwersalny pilot TV w poduszce

Uniwersalny pilot TV w poduszce
Źródło zdjęć: © brookstone.com
19.11.2010 10:15, aktualizacja: 19.11.2010 10:37

Piloty zdalnego sterownia zrewolucjonizowały sposób oglądania telewizji. Co prawda historia telewizyjnych pilotów sięga lat 50-tych, jednak do dziś ich konstrukcja i sposób działania zasadniczo się nie zmieniły..

Piloty zdalnego sterownia zrewolucjonizowały sposób oglądania telewizji. Co prawda historia telewizyjnych pilotów sięga lat 50-tych, jednak do dziś ich konstrukcja i sposób działania zasadniczo się nie zmieniły. Pomimo, że znacznie ułatwiły nam życie, nadal często sprawiają wiele problemów. Czasem zdarza się, że w momencie, w którym pilot jest nam najbardziej potrzebny, ten gdzieś się zawieruszy. W tej sytuacji z pomocą może przyjść uniwersalny pilot TV w poduszce.

Gadżet umożliwia wygodne sterowanie nawet sześcioma urządzeniami, takimi jak telewizory, magnetowidy, tunery satelitarne i kablowe, odtwarzacze DVD oraz zestawy audio. Oferuje podstawowe funkcje - wybór kanałów, zmianę poziomu głośności, dostęp do menu oraz sterowanie multimediami. Producent zapewnia, że urządzenie jest łatwe w konfiguracji i obsłudze. Posiada bazę ponad 50. kodów do rozmaitych urządzeń. Pozwala także na ich automatyczne wyszukiwanie. Ciekawostką jest funkcja oszczędzania energii, która wyłącza pilota w przypadku braku aktywności przez 60 sekund.

Pilot posiada wbudowany transmiter podczerwieni LED. Całość zasilana jest trzema bateriami typu AAA. Gadżet może być bardzo ciekawym pomysłem na prezent. Cena: niespełna 30 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)