Uniwersalny odbiornik USB dla 6 urządzeń Logitech

Uniwersalny odbiornik USB dla 6 urządzeń Logitech

Uniwersalny odbiornik USB dla 6 urządzeń Logitech
04.08.2009 12:09, aktualizacja: 04.08.2009 12:47

Firma Logitech zapowiedziała dziś premierę Logitech Unifying receiver - odbiornika USB umożliwiającego jednoczesną obsługę sześciu urządzeń, m.in. najnowszych klawiatur czy myszy tego producenta. Unifying receiver po podłączeniu do portu USB niemal zrównuje się z krawędzią obudowy notebooka i wystaje jedynie 8mm.

Podłącz, zapomnij i korzystaj bez ograniczeń
Unifying receiver to rozwiązanie typu Podłącz i Zapomnij (Plug and Forget). Instalacja Logitech Unifying receiver jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilka sekund. Wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB. Bezprzewodowa mysz lub klawiatura Logitech same się z nim skomunikują. Aby dodać kolejne akcesoria wystarczy uruchomić aplikację Unifying (do pobrania na www.logitech.com/unifying), która przeprowadzi użytkownika przez cały proces instalacji nowych urządzeń.

Obraz
© (fot. Logitech)

Bezpieczeństwo danych
Nowe klawiatury Logitech kompatybilne z odbiornikiem Logitech Unifying receiver, wyposażono w bezprzewodową technologię Logitech Advanced 2.4 GHz. Rozwiązanie to gwarantuje szybki transfer oraz pełne bezpieczeństwo danych, dzięki zastosowaniu zaawansowanych 128-bitowych kluczy szyfrujących AES.

Najnowsze kompatybilne produkty:

Logitech Wireless Keyboard K350
W modelu Logitech Wireless Keyboard K35. zastosowano ergonomiczny kształt Wave. Profil fali sprawia, że wysokość klawiszy dostosowana jest do długości palców. Dzięki temu dłonie zawsze spoczywają na klawiaturze w naturalnej pozycji, co zapobiega przeciążaniu nadgarstków. Dodatkowy komfort pracy zapewnia miękka podpórka. Inteligentna funkcja zarządzania energią sprawia, że o wymianie baterii można zapomnieć na trzy lata.

Obraz
© Model K350 (fot. Logitech)

Logitech Wireless Keyboard K340
K34. to kompaktowe rozwiązanie doskonale sprawdzające się na niewielkich biurkach oraz w podróży. Wyposażono ją w pełen układ klawiszy QWERTY i klawiaturę numeryczną, tak więc pomimo niewielkich rozmiarów każdy klawisz zawsze pozostaje w „zasięgu palca”. Niskie profilowanie zapewnia naturalną, wygodną pozycję dłoni, a działające bezszelestnie klawisze pomogą zapomnieć o odgłosie klikania

Logitech Marathon Mouse M705
Mysz M70. sprawdzi się zarówno w warunkach domowych jak i w podróży. Mysz oferuje możliwość pracy do trzech lat na jednym zestawie baterii. To prawie dwukrotnie dłużej niż inne myszy tej klasy (porównanie z najczęściej kupowanymi optycznymi i laserowymi myszami dostępnymi w sprzedaży od marca 2009 r.) Aby zapewnić wysoki komfort pracy Logitech Marathon M705 wyposażono w scroll z funkcją hiper-szybkiego przewijania. Ergonomiczny, profilowany kształt sprawia, że mysz M705 wpasowuje się w prawą dłoń.

Obraz
© Model M705 (fot. Logitech)

Ceny i dostępność
Logitech Wireless Keyboard K350 i K340 wejdą do sprzedaży w Europie i USA we wrześniu 2009. Sugerowane przez producenta ceny detaliczne wyniosą odpowiednio 245 PLN i 163 PLN.
Logitech Marathon Mouse M705 będzie dostępna w sklepach już w sierpniu 2009. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wyniesie 245 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)