UK: szybki internet Everything Everywhere z nowym wizerunkiem

UK: szybki internet Everything Everywhere z nowym wizerunkiem

UK: szybki internet Everything Everywhere z nowym wizerunkiem
Źródło zdjęć: © Telepolis
14.09.2012 09:12, aktualizacja: 14.09.2012 09:33

Everything Everywhere, wspólna marka T-Mobile i Orange na rynku brytyjskim, zaprezentowała nowa wizualizację graficzną. Wraz z nią zapowiedziane zostały usługi szybkiego dostępu do Internetu w technologiach FTTH oraz LTE.

Everything Everywhere, wspólna marka T-Mobile i Orange na rynku brytyjskim, zaprezentowała nowa wizualizację graficzną. Wraz z nią zapowiedziane zostały usługi szybkiego dostępu do internetu w technologiach FTTH oraz LTE.

EE będzie pierwszym w Wielkiej Brytanii operatorem, który zaoferuje transmisję danych w technologii LTE. Testowe usługi świadczone są obecnie na terenie czterech miast - w Londynie, Birmingham, Cardiff oraz w Bristolu.

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia zasięg LTE dostępny ma być w 16 miastach. Londyn ma być pierwszym z nich, w którym zasięg LTE pokryje całe miasto.

Do końca roku w zasięgu LTE ma się znaleźć 20 mln mieszkańców Wielkiej Brytanii, czyli jedna trzecia populacji. Do końca 2013 roku odsetek ten wyniesie 70 proc., a na koniec 2014 roku - 98 proc.

W przypadku internetu FTTH, do końca 201. roku ma być on dostępny dla 11 mln gospodarstw domowych oraz biur.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)