"UFO" nad New Jersey. Widziało je tysiące ludzi. Jest tylko jeden szkopuł

Strona główna"UFO" nad New Jersey. Widziało je tysiące ludzi. Jest tylko jeden szkopuł
19.09.2020 14:37
"UFO" nad New Jersey.
"UFO" nad New Jersey.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

W New Jersey wydarzyła się scena rodem z filmu o przybyciu kosmitów – auta zatrzymywały się na drodze, a ludzie wychodzili z nich i nie wierzyli, co widzieli. Na niebie widać było bowiem dziwny "metalowy krążek". Ale nie – to nie był statek kosmiczny. 

Informacje o tym zdarzeniu podał portal "Universe Today". Zaobserwowany przez przejeżdżających obiekt był w rzeczywistości tylko sterowcem z floty Goodyear Blimp, należącej do firmy The Goodyear Tire & Rubber Company. 

Jednak ten "szczegół" nie przeszkodził w tym, żeby nagrania z tego wydarzenia zalały internet razem z informacją, że właśnie zaobserwowano UFO. Jedno z nagrań stało się viralem na TikToku. Możecie je zobaczyć poniżej:

A tutaj inne wideo z Twittera:

US Navy odtajnia nagrania UFO i potwierdza ich autentyczność

UFO zawsze nas fascynowały

Jak zauważa portal Insider, "amerykańskie zainteresowanie obserwacjami UFO i znakami życia pozaziemskiego pojawiało się falami w ostatnim stuleciu, począwszy od obserwacji w latach czterdziestych XX wieku". 

Greg Eghigian, historyk na Penn State University zajmujący się m.in. historią obserwacji UFO, powiedział w rozmowie z Insiderem, że "nawet w latach 40. i 50. ubiegłego wieku, zanim media społecznościowe zmieniły sposób rozpowszechniania informacji, ludzie dzielili się informacjami na temat takich obserwacji tak szybko, jak pozwalała na to ówczesna technologia".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (212)