Uciekł z więzienia i drwi z policji na Facebooku

Uciekł z więzienia i drwi z policji na Facebooku

Uciekł z więzienia i drwi z policji na Facebooku
Źródło zdjęć: © Facebook
31.12.2009 13:39, aktualizacja: 04.01.2010 10:54

Od tygodni angielska policja poszukuje zbiega, który w bezczelny sposób szydzi z uczestników pościgu w serwisie internetowym Facebook.

We wrześniu Craig Lynch uciekł z więzienia Hollesley Bay w hrabstwie Suffolk, gdzie odsiadywał siedmioletni wyrok za większą kradzież. Od tamtego czasu za pośrednictwem Facebooka na bieżąco informuje policję i opinię publiczną o swoich poczynaniach. Z jego wpisów możemy się dowiedzieć, że podczas jazdy samochodem był bliski wypadku, a także co jada i jakie ma plany na Sylwestra.

Obraz
© (fot. Facebook)

Obecnie tysiące użytkowników Facebooka śledzą komentarze 28-letniego Craiga Lyncha. W internetowym serwisie aukcyjnym eBay fani uciekiniera sprzedają T-shirty z jego podobizną. Zdjęcie drukowane na koszulkach pochodzi ze strony Lyncha w portalu Facebook, gdzie można ujrzeć jego twarz z gestem "środkowego palca".

Lynch doskonale wie, że również policja śledzi jego wpisy. "Małe pytanko… ilu gliniarzy jest dzisiejszej nocy w akcji?" – napisał przed kilkoma dniami o dość późnej porze. Widać jednak, że w okresie świątecznym zabawa w policjanta i złodzieja przestała sprawiać mu przyjemność. "Na zewnątrz mroźno. Znów samotna noc. Tak daleko od rodziny i przyjaciół" – relacjonował 26 grudnia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)