UberHelikopter w Polsce. Już jutro polecisz śmigłowcem za 20 zł

UberHelikopter w Polsce. Już jutro polecisz śmigłowcem za 20 zł
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Bolesław Breczko

21.08.2017 17:03, aktual.: 21.08.2017 17:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w tym tygodniu Uber startuje z lotami śmigłowcowymi w Polsce. Od 22 do 24 sierpnia miekszańcy 7 miast będą mogli przelecieć się smigłowcem nad miastem za jedyne 20 zł.

Po nieudanym starcie w lipcu UberHelikopter jeszcze raz rzuca rękawice polskiej pogodzie i zaprasza klientów na lot śmigłowcem. Akcja UberHelikopter to jedna z wielu akcji specjalnych Ubera (UberLody czy super samochody), które przyciągają zarówno starych i nowych użytkowników aplikacji. Z UberHelikopter prawdopodobnie będzie tak samo. Poniżej daty i godziny kiedy śmigłowce Ubera będą latały.

Obraz
© Uber

Akcja jest bowiem niezwykle atrakcyjna. Za 20 zł kierowca Ubera zawiezie nas na lotnisko, polatamy 15 minut śmigłowcem nad miastem, a następnie zostaniemy odwiezieni do domu. Największym problemem będzie na pewno dostępność usługi i nie każdemu chętnemu uda się z niej skorzystać. UberHelikopter będzie dostępny tylko przez 2 i pół godziny w każdym mieście, trzeba będzie liczyć na odrobinę szczęścia. Szczegóły o tym jak zamówić sobie śmigłowiec można znaleźć na stronie Ubera

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (85)