Twórcy gry "Wiedźmin" padli ofiarą cyberprzestępców. Wyciekły dane dotyczące nowej produkcji

Twórcy gry "Wiedźmin" padli ofiarą cyberprzestępców. Wyciekły dane dotyczące nowej produkcji08.06.2017 22:35
Twórcy gry "Wiedźmin" padli ofiarą cyberprzestępców. Wyciekły dane dotyczące nowej produkcji
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Ktoś uzyskał dostęp do dokumentów dotyczących nowej gry CD Projekt RED - "Cyberpunk 2077". Przestępca zażądał od polskiego studia okupu.

Nieznana osoba weszła w posiadanie wewnętrznych plików dotyczących nadchodzącej gry "Cyberpunk 2077" - możemy przeczytać w oświadczeniu na stronach CD Projekt RED. Przestępca, który w nieznany sposób przejął dokumenty, zażądał od studia okupu. W przeciwnym razie grozi upublicznieniem zawartości. CD Projekt RED nie ma zamiaru płacić i tłumaczy, że informacje, które w związku z tym mogą się pojawić, są nieaktualne i dotyczą starszej wersji gry. Studio poinformowało też, że sprawa została zgłoszona organom ściągania.

289188228651821114
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED

"Cyberpunk 2077" to nowa gra, nad którą pracują twórcy światowego hitu "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Gra została zapowiedziana już ponad 4 lata temu, w styczniu 2013 roku, nadal jednak nie ma planowanej daty premiery. Po sukcesie trzeciej części "Wiedźmina" gracze na całym świecie z niecierpliwością oczekują informacji o nowym tytule. Na razie wiadomo jedynie, że będzie to RPG rozmachem przewyższająca "Dziki Gon", który na całym świecie zebrał kilkaset nagród.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)