Twinhead Durabook, laptopy do zadań specjalnych

Twinhead Durabook, laptopy do zadań specjalnych

Twinhead Durabook, laptopy do zadań specjalnych
19.06.2008 13:45

Durabook to opracowana przez Twinhead cała filozofia budowania
notebooków. Jej zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi maksymalnej
użyteczności i niezawodności podczas pracy

Założona w 1984 r., firma Twinhead jest wiodącą w branży nowoczesnych rozwiązań mobilnych, spełniających i przekraczających zróżnicowane wymagania rynku komputerów przenośnych, a w szczególności wymagania dotyczące mocy, odporności oraz mobilności.

Durabook™ to opracowana przez Twinhead cała filozofia budowania notebooków. Jej zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi maksymalnej użyteczności i niezawodności podczas pracy. Według niezależnych badań, 18% wszystkich notebooków jest zwracane do serwisu w pierwszym roku używania, z czego 60% uległo uszkodzeniom spowodowanymi upadkami a ponad 30% zostało zalanych płynami.

Obraz
© Durabook™ (fot. Twinhead)

Termin Durabook™ oznacza, że notebooki Twinhead® mają odporną na zalanie klawiaturę, touchpad, głośniki oraz przyciski. Magnezowa obudowa jest 20 razy bardziej wytrzymała na uderzenia niż standardowe obudowy notebooków. Specjalne rozwiązania anti-shock chronią także dysk twardy i ekran LCD przed wibracjami. Napęd optyczny jest zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem przy upadku lub uderzeniu. Wszystkie notebooki Twinhead® oznaczone symbolem Durabook™ spełniają standardy wytrzymałości określone przez Komisję Europejską i specyfikacje wojskowe (US Military).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)