Twinhead Durabook, laptopy do zadań specjalnych

Twinhead Durabook, laptopy do zadań specjalnych

19.06.2008 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Durabook to opracowana przez Twinhead cała filozofia budowania
notebooków. Jej zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi maksymalnej
użyteczności i niezawodności podczas pracy

Założona w 1984 r., firma Twinhead jest wiodącą w branży nowoczesnych rozwiązań mobilnych, spełniających i przekraczających zróżnicowane wymagania rynku komputerów przenośnych, a w szczególności wymagania dotyczące mocy, odporności oraz mobilności.

Durabook™ to opracowana przez Twinhead cała filozofia budowania notebooków. Jej zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi maksymalnej użyteczności i niezawodności podczas pracy. Według niezależnych badań, 18% wszystkich notebooków jest zwracane do serwisu w pierwszym roku używania, z czego 60% uległo uszkodzeniom spowodowanymi upadkami a ponad 30% zostało zalanych płynami.

Obraz
© Durabook™ (fot. Twinhead)

Termin Durabook™ oznacza, że notebooki Twinhead® mają odporną na zalanie klawiaturę, touchpad, głośniki oraz przyciski. Magnezowa obudowa jest 20 razy bardziej wytrzymała na uderzenia niż standardowe obudowy notebooków. Specjalne rozwiązania anti-shock chronią także dysk twardy i ekran LCD przed wibracjami. Napęd optyczny jest zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem przy upadku lub uderzeniu. Wszystkie notebooki Twinhead® oznaczone symbolem Durabook™ spełniają standardy wytrzymałości określone przez Komisję Europejską i specyfikacje wojskowe (US Military).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)