Tuner naziemnej telewizji cyfrowej BLOW DVB‑T 4403HD

Tuner naziemnej telewizji cyfrowej BLOW DVB-T 4403HD
Źródło zdjęć: © Blow

27.05.2011 14:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blow wprowadził do sprzedaży tuner naziemnej telewizji cyfrowej BLOW DVB-T 4403HD, umożliwiający odbiór cyfrowego sygnału telewizyjnego (w tym kanałów HD) przez zwykłe anteny domowe

Blow wprowadził do sprzedaży tuner naziemnej telewizji cyfrowej Blow DVB-T 4403HD, umożliwiający odbiór cyfrowego sygnału telewizyjnego (w tym kanałów HD) przez zwykłe anteny domowe.

Zasięg cyfrowej telewizji naziemnej powiększa się z dnia na dzień, oferując już dziś możliwość korzystania z telewizji cyfrowej w większych miastach Polski i ich okolicach, a w niedalekiej przyszłości obejmie terytorium całego kraju. Duża rzesza Polaków może cieszyć się oglądaniem programów nadawanych cyfrowo za darmo, korzystając z tunerów DVB-T. Główna zaleta telewizji cyfrowej to doskonałej jakości obraz bez odbić i mżawki, możliwość przeglądania listy nadawanych audycji na 7 dni naprzód oraz programowanie nagrywania.

Obraz
© (fot. Blow)

Odbiornik BLOW DVB-T 4403HD obsługuje darmowe kanały nadawane w technologii MPEG4. takie jak np. TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, TV 4, TV Puls, Polsat, itp. (dostępność sygnału zależy od miejsca). Odbiornik został wyposażony w funkcję PVR, co umożliwia nagrywanie programów na zewnętrzne pamięci lub dyski twarde podłączane przez port USB. Urządzenie pozwala też odtwarzać pliki z zewnętrznych pamięci w formatach: DIVX, AVI, MKV, WMA, MP3, JPEG, BMP, MP4, itp. Zestaw gniazd wyjściowych sygnału obejmujący standardy, takie jak SCART, HDMI, COMPONENT, VIDEO OUT, umożliwia podłączenie tunera praktycznie do każdego telewizora. BLOW DVB-T 4403HD oferuje doskonałą jakość obrazu zarówno w wysokiej rozdzielczości HD, jak i standardowej SD.

Nowy tuner naziemnej telewizji cyfrowej BLOW DVB-T 4403HD dostępny jest na rynku polskim w cenie 179 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)