Trójwymiarowe monitory IPS od LG na CES 2012

Trójwymiarowe monitory IPS od LG na CES 2012

Trójwymiarowe monitory IPS od LG na CES 2012
02.01.2012 12:04, aktualizacja: 02.01.2012 12:14

Na targach CES (Consumer Electronics Show), które odbędą się już w tym miesiącu w Las Vegas, LG przedstawi nową ofertę monitorów IPS na rok 2012. Dzięki wysokiej rozdzielczości i szerokiemu zakresowi kątów oglądania, mają one wedle producenta zapewnić dobre odtwarzanie multimediów 3D. Na nową ofertę monitorów IPS składają się serie DM92, DM82
i DM52, a także monitor D43 3D.

Seria monitorów DM9. z 27 calową przekątną, wyróżnia się ciekawym wzornictwem. Zaprojektowany przez LG ekran Cinema Screen, posiada bardzo wąską ramkę i chromowaną podstawę. Dzięki wbudowanemu tunerowi TV użytkownicy mogą w prosty sposób korzystać z monitora jak z telewizora. Urządzenia z tej serii są ponadto przystosowane do odtwarzania multimediów w trójwymiarze. Sam ekran IPS zapewnia natomiast większą głębię obrazu oraz posiada szerszy zakres kątów oglądania, bez zniekształceń koloru i jasności.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Seria DM8. z 23-calowym ekranem, zamocowanym na kwadratowej, cienkiej podstawie za pomocą solidnej, metalowej nóżki, wyróżnia się futurystycznym wzornictwem. Jakość obrazu 3D można zaliczyć do jednej z lepszych na rynku, a głębia kolorów jest dobrze odwzorowywana bez względu na kąt patrzenia. Uzupełnieniem dobrej jakości obrazu jest dźwięk z 7-watowych wbudowanych głośników.
Seria DM5. obejmuje monitory z ekranem 27- i 23-calowym, odznaczających się bogatymi możliwościami konfiguracji oraz wysoką wydajnością. Ekran IPS zapewnia realistyczne efekty przy oglądaniu obrazu 3D, a różne opcje połączeń, takie jak HDMI i USB, umożliwiają łatwą komunikację z urządzeniami zewnętrznymi.

Monitor LG D43. zoptymalizowany pod kątem wyświetlania obrazu 3D. Ten monitor umożliwia łatwą konwersję z 2D na 3D, bez konieczności użycia dodatkowego oprogramowania. Przycisk „3D” pozwala na łatwe regulowanie głębi trójwymiarowego obrazu, dzięki czemu możemy szybko dostosować go do indywidualnych preferencji.

LG wprowadzi na rynek nowe monitory IPS w lutym 2012 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)