Transporter, coś dla audiofili

Transporter, coś dla audiofili
Źródło zdjęć: © Slimdesign

17.09.2007 12:53, aktual.: 18.09.2007 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawdziwa gratka dla audiofili. Dźwięk z komputera zabrzmi w
pełnej jakości i z doskonałą precyzją

Firma Slim Devices stworzyła segment spinający domowy sprzęt audio z siecią internet oraz komputerem. Dzięki niemy możemy słuchać radia internetowego bez potrzeby angażowania do tej czynności komputera. „Transporter” wpiera również system Pandora. To personalizowane radio internetowe, które "uczy" się naszych upodobań muzycznych i gra muzykę, która powinna się nam spodobać. Możemy również słuchać i, co ważne sterować, odtwarzaniem plików z komputera. Podłączenie do komputera możemy zrealizować za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi 802.11g lub klasycznej skrętki ethernetowej.

Obraz
© Transporter

Choć podobnych urządzeń jest wiele na rynku, „Transporter” Slim Devices wyróżnia się dbałością o jakość dźwięku. Poczynając od doskonałych przetworników cyfrowo analogowych firmy Asahi Kasei AK4396, oferujących przetwarzanie sygnału z rozdzielczością 24-bitów i częstotliwością próbkowania 192kHz przy zachowaniu odstępu od szumu na poziomie -120dB. Po gniazda wyjściowe. Cyfrowe S/PDIF zarówno "po miedzi" jak i "po szkle". Analogowe - mamy do dyspozycji prócz zwykłych, pozłacanych gniazdek "cinch", również złocone różnicowe gniazda XLR.

"Transporter" może także pracować jako wejście audio. Może pracować w rozdzielczości do 24bitów z częstotliwością próbkowania 96kHz.

Cena na pewno nie zaskoczy rasowego audiofila, może nawet wywołać na jego twarzy uśmiech pobłażania. Slim Devices Transporter kosztuje jedynie $1 999. Jeśli jakość dźwięku nam nie będzie odpowiadać, sprzęt można zwrócić w ciągu 30 dni.
Strona producenta

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także